Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamarosan kiskutyát fogunk...

Hamarosan kiskutyát fogunk haza hozni, de a munkaidőnk reggel 7:00től délután 17:00ig tart addig egyedül lenne és ez engem nagyon zavar. Itthon sajnos nem tudunk maradni vele, hogy csináljuk?

Figyelt kérdés

Akik hasonló cipőbe jártak hogy oldottátok meg?

(Kertes házba lakunk, és az udvaron lenne )



2023. okt. 26. 11:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Udvaron ne legyen kint a kiskutya. Első pár héten, hónapban bent legyen. Vegyetek ki egy hét szabit, amíg megszokja a helyét meg elkezditek a szobatisztaságra nevelést, igaz ha 12 órát egyedül lesz szerencsétlen, akkor úgyis legalább fél év múlva lesz teljesen szobatiszta.
2023. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Jókor gondoljátok ezt át, gratula.
2023. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mindenképpen kikönyörgöm a szabadságot de az max 2nap lesz csak és aggódok miatta nagyon :/
2023. okt. 26. 11:45
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Aztán majd csodálkoztok, ha viselkedészavaros, mindent megrág meg hasonlók, ha élete legfontosabb első hónapjaiban nem kapott megfelelő nevelést meg lefárasztást.
2023. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Én így nem vinnék haza kiskutyát. Egy frissen elhozott kölyöknek nagyon sok lenne az egyedül töltött idő.
2023. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
95%
Sajnos a kiskutyakkal foglalkozni kell és egész pici korban el kell kezdeni a nevelést mert így tanulja meg h hol vannak a határok mit szabad,mit nem, hacsak nem akarsz egy kezelhetetlen ebet. Azt nem irtad milyen fajta, ha nagyobb készülj h a karok amiket okoz az bizony plusz kiadás amit ugye senki sem szeret es nem is számol vele az ember.ha kisebb öleb pl. Akkor viszont befog fordulni ,” sírás lesz a vége” :) nem tudom merre laktok. Ha Budapest,ajanlom magam kutyaszitterkedes, ha máshol akkor is ezt az alternatívát ajanlom. Remelem tudtam segiteni. ;)
2023. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Minek így kutya? Dísznek?
2023. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen munkaidővel a megfelelő etetést sem tudjátok megoldani. Egy kölyköt naponta 3-4 alkalommal kell etetni.
2023. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Igazatok van nagyon jól tudom.

Lemondom az egészet inkább!

Nem akarom hogy rossz legyen a kutyusnak.

Köszönöm szépen a válaszokat

2023. okt. 26. 11:56
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Szia ne mondd le, csak halaszd el amíg megfelelő körülményeket teremtetek neki. Én is ugyanígy vagyok, pedig nagyon szeretnék kutyát de egyelőre nem tudom megoldani.

Az egyetlen alternatíva, hogy felváltva hazajártok vagy a munkaidőtök vàltja egymást egy családtaggal/pároddal. Vagy szittert fogadsz igen, de akkor hozzá fog kötődni.

2023. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!