Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vesebeteg kutya etetése?...

Vesebeteg kutya etetése? Melyik a legjobb minőségű gyógytáp?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezek közül melyik lehet a legjobb? Vagy igazából nincs köztük olyan minőség különbség, mint a normál kutyatápoknál?


Illetve vesediétás konzervek között miért van ekkora ár különbség? A Rocco Renal miért lehet ennyivel olcsóbb?


[link]


[link]


[link]


2023. nov. 3. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nekem máj próblémás a kutyám. Én kutyám a gyógytápoktól konkrétan rosszul volt és még az értekei is lassan javultak,pedig mindegyik gyógytápot kipróbáltuk ami máj próblémára van. Így én speciálisan össze állított főtt étrendet adok neki. 1,5 hónap alatt teljesen normál állapotba ment a máj érteke, gyogyikat szedi,de emellett nagyon szuperül van a főtt kajától.


De egyébként a Calibra gyógytápja a legjobb össze tételben szerintem, royal nekünk nagyon nem jött be.


De hát kisérletgetni kell melyiktől van jól a kutya illetve melyiktől jobbak az értékek.


Pluszba veséjére kap gyógyszert??

2023. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!