Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legjobb megoldás kutya halála...

Nemtom2222220202 kérdése:

Legjobb megoldás kutya halála után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12 éves korom óta együtt nőttem fel a kutyámmal, egy amerikai stafford volt.. kajla játékos,lelkitársamként tekintettem rá.. mindenben megértést tapasztaltam, sok játék, séták, és sok sok élmény.. viszont beütött nála egy idegrendszeri probléma, dölöngélt össszeesett.. a szeme jobbra balra járt sokszor, allergiák.. semmi sem segített, kezdett lefogyni..testvérei ugyanebben haltak meg, sajnos szaporítótol vettük egy rossz alomból:( 5 évesen jött neki ki. 6.5félévesen sajnos most elkellett altatnunk, de egyszerűen hiánya az elmondhatatlan. Nem jön nem vár senki. Úgy érzem ez sosem fog javulni.
2023. okt. 27. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők rövidebb életűek, mint mi. Ezt el kell fogadni. Adj pár hónapot a gyászra, majd ha tudsz, legyen másik, vagyis legyen új társad. A régit nem tudja elfeledtetni, de őt is szeretni fogod majd.
2023. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De, javulni fog. Mindig hianyzik majd es orokre emlekezni fogsz ra, de nem lesz ez mar olyan intenziv erzes idovel, mint most. 😊
2023. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fog javulni. Nehéz, lehetetlen elhinni. Nekem 2 éve halt meg a kutyám. Életem első kutyája volt, kb. 9 éves koromban kaptam. Az első hetekben, hónapokban volt ott az az intenzív hiányérzet, de utána olyan... nem is tudom. Eljött a beletörődés ideje, és amikor már nem arra fókuszáltam, hogy nincs itt velem, hanem arra, hogy mennyi szép emléket adott neki. Viszont szerintem a gyászt nem lehet siettetni. Meg kell élned a gyászt. Normális, hogy hiányzik és hogy nem tudod elképzelni, hogy ez javuljon. Amúgy én elkezdtem róla egy albumot csinálni. Előtte is voltak róla kinyomtatott képeim, de belekezdtem egy olyan albumba, ami kifejezetten róla szólt.
2023. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog javulni
2023. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, sztereotípia, de az idő segít. Nekünk cicáink voltak, a halálukkor egy részünk elment velük. De sajnos ez az élet velejárója, előbb-utóbb elveszítünk valakit, akit szeretünk. Nagyon fáj, de muszáj elfogadni. Próbálj arra gondolni, hogy már nem szenved tovább. Részvétem 💓
2023. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,bízom benne hogy az idő rendez mindent! És a kiscsajszim a mennyben szaladgál tovább
2023. okt. 27. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
el kell ásni oszt kész , milyen szaporítókat hajtogat itt állandóan mindenki ez nálatok valami népbetegség ?
2023. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7


Köcsög.

2023. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!