Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutyának mi a legjobb...

Kan kutyának mi a legjobb védelem ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Hogy ne nyaldossa a sebet.
2023. okt. 15. 01:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ami tényleg bevált nektek.
2023. okt. 15. 01:36
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni műtét utáni ruhát, de megteszi egy rugdalózó is, kerdés mekkora kutya.

Enyémnek azt mondta az orvos, nem kell semmi, nem baj, ha nyalogatja. azért adtam rá egy rugit.

2023. okt. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ruha, galler. De ha ruhat kap, erosen figyelni kell, hogy mit csinal vele.

Ugyan nekem szuka kutyam van, de a ruhan keresztul tepte a sebet mint egy eszelos, szoval nagyon gyorsan gallerra valtottunk.

2023. okt. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A legbiztosabb a gallér. Meglehet próbálni a ruhát, de azt könnyen átnyalja vagy a szélétől benyúl és direkt is piszkálhatja a varratot.
2023. okt. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gallér! Én is vettem mindenféle sz@rt, merthogy kényelmesebb legyen neki. Mindenben elérte a sebet, kivéve a gallérban. Tudom, nehéz az a 10 nap varratszedésig, de muszáj kibírni.
2023. okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

A gallér a legbiztonságosabb megoldás! Abban tuti hogy nem éri el a sebet.


A műtét utáni ruha ugyan kényelmesebb a kutyának, de ha nyalogatja az anyagot az előbb utóbb átázik ami viszont nem tesz jót a sebnek.


Nekem mindkét kutyám műanyag gallért kapott, de nem sokáig volt rajtuk mert tudtam rájuk figyelni és nem piszkálták a sebet.

2023. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És az a felfújható kutyagallér milyen?
2023. okt. 15. 10:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A felfújható gallér a tömpeorrú fajtáknál jó lehet, a hosszú orrú fajtáknál hatástalan.
2023. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

felfujható gallértől oda ér sajnos.

Én gyerekeknek való body-t vettem szétvágtam, tetején hajgumival rögzítettem. Nem piszkálta a sebet. felfujhatós galler nem vált be csak a sima. De én csak éjszakára raktam rá gallert amikor itthon voltam a body elég volt rá. De én a kuksijánál nem vágtam lyukat csak a farkánál,itthon nem pisil,így legalább még inkább védve volt a seb.. Utcára levettem róla.

2023. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gallér.
2023. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!