Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon mi lesz ebben az esetben?

Vajon mi lesz ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Vidéken élünk, egy kis utcában. Ma délután ahogy mentem az utcán felfigyeltem arra, hogy az egyik utcában lakó beszerzett egy igen csak méretes kutyát. Amivel nem lenne gond, csak hát ez a kutyi, bár pontosan nem tudom milyen fajtájú lehet, leginkább Kangalnak néz ki, eléggé rémisztő. Főleg úgy, hogy rendkívül alacsony kerítése van az illetőnek, és az sem kutya biztos, amolyan ezer éves, vékonyka, gyenge száz helyen toldozott foltozott kerítés. Én 175cm vagyok, és kb a mellemig ér a kerítés, ez a kutyus meg ahogy mentem el, lazán a két melső lábán támaszkodott a kerítésen, itt ott még ugrált is. De rossz érzésem van ezzel kapcsolatban, mert ha netán valami olyan gondolata támad, szerintem simán akár át is ugorhatja ezt a kis akadályt.

Nem volt különösebben agresszív, de azért intenzíven ugatott, és egy ekkora testű kutyánál, ez is eléggé ilyesztő.

Korai az aggodalmam, vagy kéne valakinek szólni, hogy nem igazán alkalmas az a kerítés arra, hogy bent tartsa az állatot?


nov. 5. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem lesz példa arra, hogy a kutya kerítésen kívülre került nem hiszem hogy foglalkoznának ezzel. Különben ilyen kérdésekben a jegyzőhöz kell fordulni.
nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

A legtöbb kutya a területét védi.

Utcánkban sok kutya van, az udvaron vadul ugatnak minden arra járót, az utcára kiszabadulva nincs velük semmi gond.

nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem megy ki a kutya, addig semmit nem tehetsz és ne is tegyél semmit.
nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!