Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyakaját adjak...

Milyen kutyakaját adjak struvit kő ellen a kutyának?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok? Lehet mellette néha a megszokott kajáját is adni, vagy kizárólag csak ezt? Esetleg felváltva a kettő?
nov. 6. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hat szerintem ez a kutya allapotatol is fugg, en allatorvossal egyeztettem mindent es kezdetben 3 havonta jartunk kontrollra.

Nalunk ugy volt, hogy amikor kiderult a baj, akkor 3 honapig szigoruan csak gyogytapot kaphatott, semmi mast, de egy falat hust se, igy aztan teljesen elmult a hugyko (de nyilvan ugye tokeletes soha nem lesz, csak lathato nem volt).

Utana orvos javaslatara megprobaltuk, hogy egyik nap sima tapot kap, masnap gyogytapot, na ez nem mukodott, megint elkezdett neki kialakulni.

Utana 1 evig inkabb csak gyogytapot adtam neki, csak a jutalomfalat volt sima husos, most tartunk ott, hogy heti 5x gyogytap, 2 nap fott hus.

Mar 1 eve igy eszik, bevalt eddig, de ugye nehez lenne azt mondani, hogy mas kutyanal is mukodik.

Az biztos, hogy a gyogytapot elete vegeig ennie kell valamilyen formaban, ugye az a kerdes csak, hogy milyen gyakran.

En trovet es royal canin tapokat szoktam venni, ami struvite hugykore van.

nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amilyet az állatorvos ajánl.
nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!