Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány fokban tesztek valamit a...

Hány fokban tesztek valamit a utyaház ajtaja elé?

Figyelt kérdés
Most már kb 4 fok van kinnt hajnalban és a kutyám szőre nem olyan nagy mint a border collié de nem is olyan rövid mint egy vizsláé. Közepes termetű. Nem tudom hogy fázna e mert én 9 re megyek munkába és nem kelek olyan korán

nov. 8. 19:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Sohasem teszek oda semmit, inkább beengedem a kutyáimat a melegbe.
nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Senior Séf ***** válasza:
79%
45 fokban, hogy kiférjen mellette. D
nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Már rég benn van a 20 centi vastag szalma, plusz elől PVC hőfüggöny. A háza három olalról téglafallal is védett.
nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
38%
Nem igazán értem ezt a dolgot, az összes kutyás ismerősöm kutyái kint telelnek. Óljuk talán van, de az sincs túlspilázva. Egy pokróc, oszt annyi. Nem csak most, -20 fokban is. Soha nincsenek beengedve, és nem lesz semmi bajuk, mindent túlélnek. A farkasok is kint telelnek, mint minden állat. Csak az ember olyan puhány, hogy megfagy kint. Az állatok erősek, és akklimatizálódnak. Ettől függetlenül persze, aki be akarja engedni, az beengedheti. Csak ne jussunk el arra az ultraliberális szintre, hogy aki kinti kutyáját kint tartja télen, az már állatkínzónak minősül.
nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

"Egy pokróc, oszt annyi. Nem csak most, -20 fokban is."


Igen, ezért pusztul meg a kutya 9 évesen, mert mozdulni sem tud az ízületi gyulladásoktól. Láttam én már olyan kutyát, ami egész testében remegett a hidegtől télen, a gazda meg csak annyit mondott, hát nem lesz annak semmi baja. Rövidtávon tényleg nem, aztán meg majd kínok között megpusztul. Hozzátenném, csivava, yorki, mopsz stb. -10-20 fokban igenis kitud hűlni és halálra fagyni. Grat a sok eszedhez.

nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
13%
5-ös, ha 9 évig él így a kutya, az egyáltalán nem egy rossz végkimenetel. Kutya években az 70-80 év. Persze, biztos vannak túltenyésztett életképtelen egyedek, akik nem bírják, de egy definitív KUTYA nem egy gyenge valami. De ha ennyire aggódsz értük, akkor van egy rossz hírem: a falusi kutyák 90%-a kint telel. Mert nem minden kutyatulajdonos akar kutyaólat létesíteni a házából.
nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
39%
90 fokban, hogy ne essen be az eső
nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon sajnálom azt a kutyát, amelyik esőben es hóban es szélben es mínuszfokokban sincs mit keressen a házban. Tenyleg az ilyen ne tartson kutyát. Ez kínzás. Lattam volt egy válaszoló aki durván szidta azt aki ezt megmondta es törölték is a válaszát, biztos hogy van kutyája es kinnt tartja es nem tetszett neki a válasz. Nem, lelkiismeret-furdalása nem lett, mert itt lélekről nem beszélhetünk
nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%

#4

Bírom azokat az embereket, akik egyből elkezdenek liberálisozni ha csak olvasnak valamit ami a normalitáshoz köthető. Miattatok menekül el minden értelmes ember ebből a kv országból.

#6

Kössz, ha valaki beszól, mert előïtéleteim vannak a falusi emberekkel szemben, akkor ezt is elmondom neki. Aki felelőtlen módon tartja, télen is az udvaron, az mi a f@sznak tart kutyát?

nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%
8-as, pontosan megjósoltam a korábbi hozzászólásommal, hogy már az is állatkínzónak számít lassan ebben a képmutató világban, aki merészeli a kinti kutyáját kint tartani. De ez van. A sajnálatodat viszont nem irigylem, kész gyász lehet az életed annak tudatában, hogy a legtöbb kutyatulajdonos még mindik kint tarjta a kutyáját télen is. Akár mernek ide kommentelni, akár nem. A kutyák túlélik a hideget, akár elfogadod, akár nem, a farkasok leszármazottai ők, akik még a tundrahideget is viselik. Modom, kivételt képeznek ez alól a szándékosan genetikaromboló túltenyésztett, legyengített fajok. De egy németjuhász, egy retriever, egy malamut, husky, bernáthegyi, és még sorohatnám, elképesztően szívós egyedek, lazán viselik a mínuszokat is.
nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!