Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány fokban tesztek valamit a...

Hány fokban tesztek valamit a utyaház ajtaja elé?

Figyelt kérdés
Most már kb 4 fok van kinnt hajnalban és a kutyám szőre nem olyan nagy mint a border collié de nem is olyan rövid mint egy vizsláé. Közepes termetű. Nem tudom hogy fázna e mert én 9 re megyek munkába és nem kelek olyan korán

2023. nov. 8. 19:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
26%
20-as, szerinted az emberek általánosságban a házban tartják a vizsláikat? Hm? Komolyan, mintha itt burokban élne pár kommentelő. A nagytestű kutyákat általában kint tartják az emberek. Ez van. Élj együtt a tudattal.
2023. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
74%

19 amiert a szomszedodban volt 2 vizsla, akik végigkínlódták az életüket, es nem fagytak meg, nem jelenti hogy jól volt bánva velük. Engem nem tudsz errol meggyozni ahogy másokat sem.

Szerintem tied volt nem a szomszédé, csak szégyelled bevallani! Es van is mit!

2023. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
27%
22-es, gondolj, amit akarsz. Soha nem volt kutyám, nem is lesz. Én macskás vagyok. Neked viszont el kell fogadnod, amit már ezerszer leírtam, hogy az emberek a nagytestű kutyáikat általában kint tartják. Majd menj végig télen egy kutyás utcába, és magad is látni fogod. Mit fogsz tenni ellenük? Feljelented az egész világot? Ha mondjuk bejelentesz egy kutyát, aki kint telel, ki fognak röhögni. De próbálkozz nyugodtan.
2023. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%
Ja, faluhelyen lehet, hogy elfogadott kint tartani a kutyát. De arrafelé, ha nincs kéznêl az asszony vagy a gyerek, akkor bizony meg is kell verni. Különben puhánynak titulálják az embert. És akkor egyesek csodálkoznak, hogy miért nem adom alább a megyeszékhelynél.
2023. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
55%

Hát abban biztos lehetsz, hogy a vizsla nem kinti kutya.


Valami szaporitott vizsla-jellegű keverék esetleg…


Elmondom neked, hogy vizslában a 12 éves még marhára nem öreg… 9 évesen még aktívan dolgoznak velük.


Az, hogy ott mucsaröcsögén a tudatlan szomszédodnak és neked (hasonló kognitív képességekkel) ez oké, az egy szomorú dolog. Szerencsére nem általános. Az emberek zöme már tanultabb és intelligensebb ennél a szintnél, mint amit te képviselsz.


Viszont, ha már ott tartunk, hogy régen mi volt ugye… hát, szeretnéd vissza mondjuk az első éjszaka jogát? Jól megb.ssz.k a nődet, mielőtt te is megtehetnéd? Na ugye hogy nem :) megiscsak jo dolog a fejlodes nem? :)

2023. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Majd a kedvetekért végigkamerázok különféle utcákat faluban, városban egyaránt. Budapesten is. Utána járok, hány kutya telel kint. Feltöltöm a videót, és belinkelem ide. Majd meglátjuk, melyikünknek lesz igaza. De megsúgom, hogy TÖMEGÉVEL telelnek kint a kutyák, és köszönik, jól megvannak. Ti meg aludjatok a kutyátokkal egy ágyban, ha attól nektek jobb.
2023. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Ja, és amúgy mellékesen megkérdezném, hogy amúgy esztek húst? Ha igen, hogy merészelitek?! A ti felfogásotok szerint: hogy merészeltek egy olyan társadalomban fogaskerékként működi, ahol állatokat gyilkolnak?? Ridegtartásban nevelnek tyúkokat, kacsákat, pulykákat! Hogy van lelketek ezek után ebben a társadalomban élni, ahol a mocskos emberek marhákat és disznókat fűtetlen ólakban tartanak, és utána még le is gyilkolják őket?? Mindenkire lesúlyt a karma! Állatkínzó, állatgyilkoló világ! És ti MIND a részesei vagytok!


Vagy ebből a dologból ti elegánsan kivonjátok magatokat? Mindenki gonosz, de ti szentek vagytok?


Na, milyen érzés, amikor valaki undorító, indokolatlan módon túltolja az ultraliberális szemléletét? Aki azt hiszi, jó ebben a világban, azok a legromlottabbak, mert még a bűneiket felvállalni se merik.

2023. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Jaj muci, olyan kos osotbácska vagy.. tártállat és haszonállat közt van különbség… nem veletlen a kityta es nem a tyukot kezdte el anno a tűz mellé csalogatni az ősember, es kezdett el vele egyutt vadaszni, dolgozni.


Jo buta vagy, nem csoda, hogy ilyen elavult nezeteket vallasz.


Illetve, en ugy latom senki nem mondta, hogy mondjuk egy falka kaukázusit tartsanak 40 nm-s panelban… de egy vizsla kicsit más tészta.:

2023. nov. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!