Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha nem akarj...

Mit csináljak ha nem akarj megenni a száraz tápot?

Figyelt kérdés
Acana-t kap. De mostanában nem igazán akarja megenni nem azért mert beteg hanem azért mert ráunt. Ilyenkor mit csináljak? Mér van kb.5kg táp. Nem akarom kidobni.
2010. okt. 20. 07:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

Annyi haszontalan választ olvastam, hogy én is össze lennék zavarodva h akkor ilyen esetben mit is kell csinálni.


Ott kezdődik, hogy a kutyának nincs szüksége változatos étrendre. A természet nem úgy alkotta meg, valamint az emésztőrendszerének is jobb, ha egyféle - jó minőségű - táphoz szokik hozzá.

Ha teszel rá neki különböző cuccokat, meg pluszban főzöl neki, akkor azzal csak azt éred el, h lesz egy válogatós kutyád, aki majd a hisztijeivel mindig kiharcolja amit akar.


Az egyetlen módja h rendre és rendszerre szoktatod a kutyát. Vannak meghatározott etetési időpontok. Akkor eléteszed a kaját, előtte hagyod 10-15 percig, ha addig nem fogy el, elveszed előle és a következő etetésnél megkapja. Soha ne legyen a kutya előtt egész nap kaja!


Sok sikert!

2010. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%
Na végre az utolsó válaszadótól megszületett egy értelmes válasz! Én is ugyanezeket mondtam volna. A kutya nem szereti a változatosságot az étrendben, kicsit elkényeztetted szerintem. Ha nem eszi meg, majd megeszi másnap.
2010. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
07.55-ös vagyok - Bocs, tényleg most látom, hogy rossz kategóriában voltam, elnyomtam egy sorral. Elnézést a megtévesztésért, kutyákhoz nem sokat tudok szólni. :P
2010. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!