Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit alszik éjszaka a...

Mennyit alszik éjszaka a kutyátok? Normális, hogy az enyém ilyen sokat?

Figyelt kérdés
A kutyám végigalszik 12-14 órákat éjjel anélkül, hogy felébredne, aminek természetesen nagyon örülök, csak furcsa, hogy ilyen sokáig bírja pisilés nélkül. Este ő már 10 körül elalszik, és ált. 11-dél körül kel fel:D Persze örülök, mert szeretek én is sokáig lustálkodni, mivel estire járok így megtehetem, csak nem tudom, hogy a kutyámnál ez nem túl sok-e.
2010. okt. 20. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez normális.

az én kutyám este11 körül alszik el és reggel 10:30 11:00 körül szokott felkelni (:

2010. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim velünk fekszenek és velünk kelnek. 11 körül fekszünk le este, és 10 körül kelünk reggel. Utána még lustálkodnak közel fél órát, és kezdődik a nap. Ez teljesen normális. Az állatok szeretnek aludni, és a mi kutyáink ennyi alvás mellett még délután is szoktak. ez pedig azért van, mert 2x 2 órát játszanak intenzíven, és ez eléggé kifárasztja őket. Az itthoni hancúrozásokról már nem is beszélve. :)
2010. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az enyém is alszik ennyit, sőt néha még többet is. Ő elalszik olyan 11 körul, reggel kel 10 körül, mikor én, aztán a reggeli séta után még alszik vagy 2 órát, aztán néha délután is.
2010. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy egyszer felkelsz reggel hatkor és sétára készülsz...

Örülj neki, hogy a kutya alkalmazkodik a nem egészen normális életmódhoz is.

Mert nem a kutya életmódja a nem normális!

2010. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha szükség van rá, felkelek reggel hatkor, de mi a pics..nak keljek fel reggel 6kor, ha csak délután van dolgom? Amúgy ha akkor felkelek, attól függetlenül a kutyám még alszik délig:)
2010. okt. 20. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Bizony hogy van dolgod, mert van kutyád!

A kutyának rendszeres időbeosztás kell. Mi a p....--nak lustálkodsz, miért nem tartod magad egy normál időhöz, ami nem délben kezdődik!

2010. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne vedd magadra oncogigo válaszait, mert egy ritka nagy barom. Csak azt nézi midnen kérdésnél, hogy mibe lehet belekötni. Ha a kutyád szivesen alszik 11ig akkor hadd aludjon, nem árt neki semmiben. Ha napi séta adagja megvan, teljesen midnegy, hogy hánykor indul a nap, ő nem nézi az órát.
2010. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*oncogito
2010. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyan mitől baromság megtartani a rendszerességet?

A kutya sokkal jobban alkalmazkodik és az embernek is jót tesz.

Én vagyok barom?

Szabad kérdeznem utolsó, neked milyen kutyád van?

Mert ritka agresszív vagy!

2010. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg ritka nagy hülye vagy! Nem fogod fel, hogy a kutyám 11-12 előtt nem szeret felkelni, mert fáradt? Neki pont, hogy ez a rendszer, hogy későn kel, utána viszem sétálni, és napi több órát játszom vele. Egyszerűen nem szeret korán kelni, akkor most minek ébresszem fel 6kor? És én sem lustálkodom, mert én 3 előtt ritkán fekszem le, és 11-ig ha alszom, az csak 8 óra, ami azért nem olyan durva szerintem...
2010. okt. 21. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!