Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak nagyon viszket a...

Kutyámnak nagyon viszket a varrat, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés

6 napos a varrat, de most érte azt a szintet, hogy nagyon viszket neki. Betadinnal kell kenni neki napi 2x. Szegény mászkál fel alá, meg körbe körbe, hogy enyhítse a viszketést. Mellette meg szoktam neki vakarni, de az kevés neki. A varrathoz nem tud nyúlni, mert egy olyan helyen van, kettő meg az alját éri csak el, de egy póló van rajta, amitől az alját se tudja se nyalogatni se vakarni.

Van valami készítmény, vagy házi praktika, ami segít neki?

13 centis a varrat, szóval sokáig tart a gyógyulás. December 5.-én megyünk varratszedésre.


Napi párszor jön rá ez a nagyon viszketés, amúgy meg teljesen jól van, szaladna csak nem engedhetem még neki.


nov. 26. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Betadinnal napi kétszer? Nem Bepanthent mondtak?
nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Betadint írtak, és mondtak is. Fertőtlenítés miatt.
nov. 26. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én kék lukács kenőccsel kentem a varrat körül, gyorsítja a sebgyógyulást. Vagy ezzel vagy bepanthennel kenném neki, ez enyhíti a viszketést és segíti a gyógyulást.
nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
nov. 26. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Charmil gél is nagyon jó,viszketés csillapito és sebkezelo.

Műtét után pár nappal picit vérzett a varratoknal vissza vittem lefertotlenitettek,de mondtam ha nem genny jon addig jó. Kenjem betadinnal pár napig. Meg másnap is picit nedvedzett,aztán charmillel kentem 2 nap alatt rendbe tette. Illetve varratszedes után is 2 napig kentem,mert látszott viszketett neki

nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondták*
nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!