Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák miért szeretnek...

A kutyák miért szeretnek annyira enni, hogy gyakorlatilag bármire rá lehet venni őket egy jutalomfalattal?

Figyelt kérdés
Elsősorban kutyák és velük egy háztartásban élő macskák válaszát várom, köszönöm.

nov. 27. 04:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

A kutya gyomra ragadozó gyomor.Képes akár a tízszeresére is kitágulni. A vadon élők amikor ételhez jutnak, teljesen tele szik magukat, ha lehet. Utána azt az adagot emésztik. Újra enni //vadászni// akkor fognak, ha ismét éhesek lesznek.

A mi háziállatainknak adunk minden nap enni. Így nem érzik azt, hogy tele a gyomruk.Ezért mindent megtesznek, hogy még ehessenek.

Ha mindig annyit kapnának, amennyi beléjük fér, gyorsan hízott malac lesz belőlük, mert a vadakhoz képest kényelemben élnek.

nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Az én kutyám például nem eszik meg akármit, és nem is lehet akármilyen étellel motiválni. Etetés után abszolút nem is érdeklik a falatok, a játék annál inkább. Ez mindig függ a fajtától, mérettől, életkörülményektől és legfőképpen a kutya személyiségétől. Valamelyik annyira falánk (hiába kap mindig időben elegendő ételt), hogy minden egyes etetés után hány, és vissza eszi. (Ez kutya dolog, chill)

Ezeknek találták ki a habzsolásgátlót.


- Hozhatja alomból is, a legkisebb kölykök ritkán jutnak elegendő ételhez, eltúrják a nagyobbak és elveszik előle. Meg kell tanulnia gyorsan nagy mennyiséget enni, hogy ő is kapjon.

- Hozhatja rossz körülményekből is. Ha nem etetik elegendő étellel, elveszik előle vagy túl hosszú időnként kap enni az éhség miatt fal, és ez berögzül.

- Valamelyik fajta ilyen, a bulldogok és mopszok arca egy anatómiai katasztrófa. Minél gyorsabban túl szeretnék esni az evésen, és rágni jó formán nem is tudnak kényelmesen, így amit lehet csak nyelnek mint a kacsa.

[...]


Falánk kutya = könnyen motiválható kutya


A macska egyébként ugyan így működik, csak egy kicsit lassabban. Én láttam már sok nevelt macskát, foglalkoztak velük a gazdáik rengeteget. Rendes húsos falatokkal jutalmazták őket.

nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Az emberek hülyék hogy egy kis pénzzel rá lehet őket venni heti 50 óra munkára?
nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám is elvette tőlem azt a kaját amit nem szeretett.

Elrejtette a pafájában, majd kiköpte amikor úgy gondolta nem látom. Vicces volt mert elég bénán alcázta, hogy megette.

nov. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!