Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy felnőtt, szobatiszta...

Egy felnőtt, szobatiszta kutya megtanítható almot használni és ez nem lesz káros hatással a szobatisztaságára?

Figyelt kérdés

Adott egy már felnőtt, szobatiszta, lakásban tartott kutya.


Természetesen rendesen van sétáltatva de mivel már idősödik szeretném, ha amíg dolgozom nem kéne addig tartogatnia, amúgy haza nem érek, egészségesebb lenne neki.


Ezért gondoltam arra, az erkélyen elhelyezek neki egy almot akit használhat, amíg nem vagyok otthon.


Okoznék ezzel bármi kárt a szobatisztaságában, teszem fel, “elfelejtené” és ezentúl néha-néha bepisilne? Valaki csinált már ilyesmit, megoldható?



nov. 29. 09:47
 1/3 A kérdező kommentje:

* amíg haza nem érek

* amit használhat


… telefon…

nov. 29. 09:48
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Idős kutyánál enélkül is lehet gond a szobatisztasággal, egyébként pelenkát szoktak leteríteni vagy keretbe rögzíteni, illetve van kutyáknak inkontinencia pelenka is.
nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Idős kutya nem a tanultak miatt piszkít be, de megpróbálhatod megtanítani, de könnyen lehet hogy az almosládáig/pelenkáig se jut el "tiszta gatyával". Ez sajnos ilyen. Én a pelenkát amit ráteszel a kutyára azért nem javaslom neked, mert ha belecsinál, akkor a salakanyagok kikezdetik a bőrét, zöld út lehet a gombás fertőzéseknek, mivel nem vagy otthon, nem tudod felüyelni, hogy mikor kellene levenni.
nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!