Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem hiányzik valakinek a...

Kisnita kérdése:

Nem hiányzik valakinek a kiskutyája? Találtam egy kutyust!

Figyelt kérdés
Ma délután a boltba menet találtunk a kisfiammal egy Tacskó kölyök kutyust. A fő úton szaladozott féltem, hogy elüti az autó ezért felkaptam és hazahoztam. Ápoltnak tűnik és jó húsban van valószínű elkóborolt és nem kidobták - vagyis remélem. Képet egyenlőre nem tudok linkelni róla mert a kepfeltoltes.hu nem jön be:S
2010. okt. 21. 18:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó írok neked privit, küldök képet is.
2010. okt. 21. 18:49
 12/19 anonim ***** válasza:
ok, várom, hogy írj
2010. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
2010. okt. 21. 19:09
 14/19 anonim ***** válasza:

www.gazditkeresek.hu

felteheted expresszre, elado.slando.hu-ra, hogy talált kutya keresi eredeti gazdáját

2010. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Továbbítottam az iwiw-en a hirdetés!

Remélem lesz gazdi a kutyusnak.


Vicces dolgot fogok most írni. Szerintem nem is gondoltad volna, hogy ki vagyok. A születendő Dávidka anyukája.

Emailt azért nem küldök már napok óta, mert valamiért nem megy el. Már többet is írtam, de a gép nem engedi továbbítani.


szia

Anikó

2010. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Drága Anikó! Mi mindenhol összefutunk :))) Remélem jól vagytok. Írj ha tudsz! Szia
2010. okt. 22. 07:45
 17/19 anonim ***** válasza:
A dokit azért is érdemes felhívni, mert lehet, hogy járt már nála a kiskutya az eredeti gazdájával, és ő megismeri...
2010. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Van valami hír a kutyussal kapcsolatban? Nálam sajnos még senki nem jelentkezett.

Remélem jól vagytok!


szia

Anikó

2010. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Szia!



Nálam sem jelentkezett senki. A dokinak sem ismerős. Lehet, hogy a páromnak lesz igaza és egy autóból dobták ki nem elkóborolt. Még a hétvégén keresem az igazi gazdiját utána elkezdek neki új gazdit keresni. De azért még reménykedem, hogy meg lesz az igazi gazdija. Egyébként nagyon cuki kutyuli:) Már befészkelte magát, talált magának helyet és nem is válogatós mint Sárikám, simán megette a kutyatápot :) Aranyos úgyhogy biztos meg fog tetszeni valakinek és lesz neki gazdija:)

2010. okt. 23. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!