Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tik mit tennétek ha a szomszéd...

Tik mit tennétek ha a szomszéd beújítana egy pitbullal?

Figyelt kérdés

dec. 20. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
14%
vennék valami acélosabb kutyát
dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
77%
Én nagyon szeretem a fent említett kutyát és az amstaffot. Szerintem soha nem a kutyával van a baj, hanem a gazdájával. Van az a réteg aki nem a kutya szeretete miatt tart kutyát, hanem nagyon raj akar lenni. Zömében az ilyen emberek miatt vannak előítéletek a fejekben.
dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
40%
Megsimizném a pici buksiját :)
dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
67%
10: csak az a baj, hogy pitbullt pont nem azok vesznek, akik megfelelően nevelnék.
dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
44%
12: ha egy labradort elhanyagolnak, szétrágja a párnát. Ha egy pitbullt hanyagolnak el, szétrágja a szomszédot.
dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
36%
Gondolkoznék rajta, hogy majd rendesen foglakozik-e vele a kutya élete végéig és tényleg szereti-e és tényleg szüksége volt rá. Vagy csak valami pózer imidzsért, esetleg valami mentális probléma miatt vette. Vagy mondjuk gyerekkori álma lehetett, ami kitartott sokáig. Talán félne valakitől esetleg?... Mennyire lehet értelmes és milyen károkat tehet egy ilyen kutyával, ha rosszul tartja, vagy a kutya eredendően beteg és nem találják meg a gyógyításának a módját. Pl. elmezavarokban szenved, mindent megtámad és széttép. -Egyik iskolástárs mesélte, hogy kapott egy gyönyörű rottweiler kiskutyát, ami felnőve ilyen lett. Szerető családban nőtt fel, erre mégis kiugrott a kerítésen és letépte a bőrt a járókelőkről, aztán hivatalból el kellett altatni. Traumatizált mindenkit egy életre, nem beszélve a rendőrségi ügyről.
dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
71%
Ha családi házban, kerítés mögött él a pitbull, nem érdekelne. De vannak, akik társasházban tartanak. Volt egy ismerősöm, a közvetlen szomszédja tartott. Ha mentem vendégségbe és jött kifele a pitbull szájkosár nélkül, ott szagolgatta a lábamat. Döntse el mindenki, hogy ez kellemes-e. Ugyanabban a társasházban lakott egy másik pitbull is. Őt sétáltatta a gazdája és a nyílt utcán megharapott egy járókelőt. Ennyit erről.
dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
79%
Lesz4rnám mit tart. Ne ugasson egèsz nap, ès ne jöjjön át hozzám.
dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
60%
A tik szerintem nem nagyon foglalkozik azzal, hogy milyen a kutya a szomszédban.
dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
71%
Ismerek kiválóan nevelt problémamentes pitbullt, és ismerek olyan embert, akire semmilyen állatot nem bíznék. Szóval a válaszom az, hogy attól függ.
dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!