Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tik mit tennétek ha a szomszéd...

Tik mit tennétek ha a szomszéd beújítana egy pitbullal?

Figyelt kérdés

dec. 20. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
27%
Igen de ez nem a kutya hibája hanem mert a gazda egy hulladék
dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
69%
Nem feltétlenül. Nagyon sok esetben egyszerűen bekattantak a 4-6-8-10 éves kutyák és megtámadták a saját gazdájukat vagy a családtagokat.
dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
84%
Vannak a pitbullnál sokkal keményebb kutyák. Ott vannak például a pásztorkutyák. Kemény kéz kell hozzájuk, mert a fejedre nőnek, óriásiak, tömegre 3x nagyobbak egy pitbullnál, harapnak is, mégsem marcangolnak vagy ölnek, főleg nem a gazdáikat. A pitbullal az a gond, hogy ha egyszer begőzölt, addig meg, míg valaki meg nem hal. Vagy ő vagy az áldozat.
dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
85%
Azért erre baromi kevés az esély, de hát ez van
dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
38%
De sajnos náluk a legnagyobb az esély. Az USA-ban van erről statisztika 20 évre visszamenőleg. A pitbullok felelősek az ember elleni halálos támadások 60-80%-ért évről évre. A családon belülinél ez a szám 95-98%. És ez csak a halálos támadás, sokszorosa ennek az, amikor szerencsére nem halt bele az áldozat, csak amputálni kellett a végtagját, vagy újraépíteni az alsó állkapcsát, arcát, stb. Emellett pedig ~38000 állatot ölnek meg évente, főleg kutyákat, macskákat, de megtámadnak lovakat, marhákat, mindent.
dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
66%

Semmit.

Kertesházban lakom, így nem élünk a szomszéddal egymás komfortzónáján belül. Egyébként nincs bajom a "pitbúú"-lal, semmilyen kutyától nem félek, sőt általában hamar kijövök velük. Gazdán múlik, hogy foglalkozik-e vele a fajtának megfelelően, de ilyen erővel egy folyton ugató zsebcirkáló is tud idegesítő lenni.

dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
78%
36: "semmilyen kutyától nem félek" ez mindenkinél így van amíg nem támad rá komolyabban kutya. Utána maradandó lelki sokk tud lenni
dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
93%

#37

Nem is ezt mondtam. Anyukámat gyerekként megtámadta egy német juhász, azóta fél. Tisztában vagyok vele, hogy vannak ilyen esetek.

De én akkor sem félek a kutyáktól, mert eddig semmilyen komolyabb konfliktusom nem volt egyikkel sem. Biztos én vagyok az ufó.

dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére ez ritka 😊
dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
75%

Utána bármikor kimennék a kertbe és átfüttyentenék a farkát boldogan csóváló blökinek, miközben azt dúdolgatom magamban, hogy "jaszamalapittbull-terrier".

https://www.youtube.com/watch?v=SmePMH_dvto

dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!