Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tik mit tennétek ha a szomszéd...

Tik mit tennétek ha a szomszéd beújítana egy pitbullal?

Figyelt kérdés

dec. 20. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
0%

Láttam már több pitbullt és mindegyik több volt 30kgnál. Ez a kutya is.

Egyébként a 30kg is veszélyes.

A többire nem válaszoltál, mert igazam volt.

dec. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
69%
51! Te is veszélyes vagy az biztos ! Még sem altatnak el vagy raknád rád pórázt esetleg ragasztják be a szádat hogy ne mondj annyi hülyeséget 😕
dec. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom én, hogy melyik kérdéstől jöttél a stílusból.

Ezeket veled kéne, hogy ne tudj másokat idegesíteni. ;)

dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
81%

"Láttam már több pitbullt és mindegyik több volt 30kgnál. "


Lemérted? A standard szerint nem lehet 30 kg-nál több a kan sem. Ha nagyobb volt, akkor vagy nem pitbullt láttál, a staffordshire terrier hasonló, és ott 32 vagy 35 kg a max, amit a standard megenged, vagy nem fajtatiszta volt.

dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
81%
Vagy elhízott, akkor lehet több, csak az meg más miatt probléma.
dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
65%
A bullmasztiff lehet 60 kg is, nem olyat láttál?
dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
82%
Egy rendes gamepitbull 18-25kg. Az amstaffok valamivel nagyobbak, ott 30kg a felső határ. Persze vannak nagyobbak, de azok túlsúlyosak. Láttam 75kg-os kaut, rengett a háj az oldalán. Az XXL pitbull pedig már más fajta, azok úgy néznek ki, mintha a pitbull keresztezték volna a pacman békával.
dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom biztosan, mert nem ismerem annyira a nagyobb kutyákat, de ezek nagyon izmosak voltak, még a lábaik is. Ezért gondolom, hogy többek voltak 30kgnál.
dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
25%
Nem ismered őket annyira akkor miert vagy meggyőződve arról hogy veszélyes? Ezt hívják agymosásnak.
dec. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
37%

Leírtam, hogy az egyik megtámadta a csivavámat. Szerencsére apa erős és le tudta szorítani a földre, míg jött a gazdi. Másnak nem lett volna esélye. Szerintem neked sem.

Sok videót is láttam, mindig a pitbullok támadnak emberekre. Az sem mindegy, hogy egy 3kgos kutya támad meg, vagy egy izmos 30kgos.

dec. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!