Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne tenni ebben az...

Mit lehetne tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kiskutyámat. Idén lett 6 éves, beagle fajta. Sajnos már kiskora óta furán viselkedett. Legtöbbször nagyon aranyos, bújos, de van amikor morog, harap is. Ha valaki odamegy hozzá miközben eszik, hangosan morog, agresszív. Ha pl. valaki mellett van, nem lehet megérinteni a másikat, mert odakap. Nem tudjuk mitől lehet attól félek ez az én hibám, mert nem vittük el kutyasuliba kiskorában. Közeleg a karácsony, utazunk. A kisgyerekek miatt sajnos mindig be kell zárnunk őt egy szobába (nincs egyedül, valaki legtöbbször bent van vele), mert félünk bántani fogja a kicsiket, vagy mást. De szegénykét nem akarjuk mindig bezárva tartani, főleg ünnepekkor. Ivartalanított, járunk vele orvoshoz rendszeresen, egészséges kutyus. Csak egyszerűen nem tudom, mit lehetne tenni, hogy neki éd nekünk is jó legyen. Késő elkezdeni az iskolát, segíthet egyeltalán? Előre is köszönöm!

dec. 21. 19:01
 1/6 robetko ***** válasza:
100%
Nem késő elkezdeni az iskolát. Sok sikert! Nagyon ügyesek lesztek.
dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi, de elcsesztétek a nevelését, és a fejetekre nőtt. Azt tudom mondani, amit al első válaszoló. Suli.
dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Most már sulival is necces lesz, az első időktől kellett volna lerendezni kinek hol a helye. Illetve látszik egy kölykön ha gyengébb idegrendszerű, azt nem szabad választani az alomból.
dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Mi a kérdés? Szartatok a kutyára 6 évig, most meg csodát vársz? Hát dolgozz meg érte! 6 év elcseszés, kb eddig tart majd a helyre hozás is!


Egyébként mi a fenének ilyennek kutya?

dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Ez egyenes következménye annak, hogy nem neveltétek a kutyát, és a kutya döntési helyzetben érzi magát, amitől frusztrálódik és agresszív lesz. 6 éven keresztül nem volt nevelve, jó eséllyel hamarabb pusztul el a kutya végkimerülésben, minthogy ezt helyrehozzátok... ettől még neki kéne ugrani.

Én nem a kutyasulit ajánlom, mert 6 év nevelés hiányával az kevés lesz. Trénert keressetek.

dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tréner, suli talán segít, utóbbi magában kevés lesz.


Én sem engedem a rokon gyerekek közé a kutyáimat, de én főleg azért, mert a gyerekek nem tudnak normálisan viselkedni. Reggel-este el kell őket vinni egy nagyobb körre, napközben meg többször ki kell őket engedni, de amúgy felesleges mellettük ücsörögni a szobában.

dec. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!