Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sovány ez a roti, kéne rá...

Sovány ez a roti, kéne rá plusz, vagy pont ideális, sportosan vékony?

Figyelt kérdés
[link]
dec. 23. 16:00
A kérdező szavazást indított:
túl sovány
ideális
30 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon fel van húzva az ágyéka. Ez nem roti alkat.
dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem sovány de nem is tiszta roti
dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek az előttem szólóakkal. Nem soványnak tűnik, de nem felel meg a rottweiler standardnak, valószínűleg nem fajtatiszta.
dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
Max fényerőnél szerintem látom a bordáit, tehát sovány.
dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Pár kilót még elbírna, mert ahogy látom kilátszanak a bordái, feje rotis, de el kellene olvasni a fajtastandardot hogy megfelel-e neki.
dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%

Tokeletes. Latszik,h nem igenytelen gazdae.

A rendszeresen sportolo kutya igy nez ki!! Latszania kell a bordajanan enyhen,kulonben elhuzottnak szamit es a testi kepessegei korlatozottak lesznek.

dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Az igazi roti az tenyleg nem ilyen legies testaranyu. Ezzel az alkattal tudsz futni normalisan akar napo ta.

Az igazi rovidebblabu szelesebb csontozatu. Nem nem dagadtabb,hanem a csontozata mas formaju. Az nem alkalmas ugyessegi sportokra. Az a kocogasra alkalmas.

dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem, miért pontozgatják le azokat, akik rávilágítanak arra, hogy ez nem fajtatiszta. Itt a fajtastandard:

[link]


Idézem: "Has: A lágyék nem felhúzott."


Tehát a képen szereplő "roti" azért IS tűnik soványnak, mert egyáltalán nem rotis alkatú, csak a feje meg a színezete rotis.

dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Tegnap 23:35

Az alábbi videóban valóban sportoló kutyák vannak, de messze nem olyan a formájuk, mint a kérdező fotóján.

A videó az idei VB-ről készült itthon.

https://www.youtube.com/watch?v=xf4OL0fP36Q

dec. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Én ugyan nem értek a fajtához, de szerintem, ha látni egy kutya bordáit, akkor az sovány. Mindegy hogy keverék, vagy fajtatiszta. Most nem a mozgás közben esetleg látható bordákra gondolok, mert éppen úgy mozdult, hanem sima álló helyzetben, ahogy a képen.
dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!