Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások, mit jelent ezen a...

Kutyások, mit jelent ezen a képen, hogy 1 perc séta felért egy kínvallatással?

Figyelt kérdés

[link]

A gazdának vagy a kutyának volt kínvallatás az 1 perc séta? Nem igazán értem. Nem akart lemenni? Vagy a gazdája nem akart? Vagy vissza akart jönni a sétáról? Vagy a gazdája akart visszajönni?


dec. 26. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Béna megfogalmazás. Az esőt próbálta az elázott kiskutyával jelezni.
dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. Nem sikerült végigolvasni a képaláírást?

Ez nem egy kutyás oldal, hanem meteorológiai. A szörnyű, szakadó esőt demonstrálta az elázott kutyával.

dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
A kutya nyilván utálja az esőt, ezért nem akart kimenni és ott elvégezni a dolgát...
dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kutyák akik nem szeretik az esőt és van mikor a dolgukat sem hajlandóak elvégezni.


Nekem az öreg kutyám utálja az esőt pont azért a ház előtt pisil majd tesz néhány lépést és kinyomja a szivart,majd fordul vissza a bejárat felé,hogy oké ennyi volt.


Másik kutyámat meg nem zavarja órákat képes sétálni az esőben :D

dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutya utálja az esőt. Van ilyen. Az én kutyám is inkább visszafordul, ha meglátja, hogy esik az eső odakint. Mentett kutyám van, gondolom, eleget ázott szarrá, amíg kóbor kutyaként élt.
dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!