Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adnátok tanácsot? Ötletek a...

Adnátok tanácsot? Ötletek a leszoktatásra.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt a kérdést már millióan feltették, de amint látjátok még nem érkezett rá olyan válasz, ami segített volna nekünk.

Kutyám 4 hónapos lesz, és nagyon élénk, felugrálós, harapdálós, játékos természetű. Gyakran harapdál, amiből eddig nem is csináltam nagy ügyet. A vádlimat, és a bokámat szokta csípkedni, harapdálni. Ilyenkor rögtön rászólok, hogy nem! Rosszabb esetben megragadom a grabancánál, és úgy mondom neki hangosan, hogy nem!

A lényeg: Egyre rosszabb helyeken harap meg. Anyósomat az orra hegyénél, engem tegnap este pedig az ALSÓ AJKAMNÁL HARAPOTT MEG! Sajna a fájdalomtól nem tudtam reagálni a kutya felé gyorsan, ezért most nem is tudtam nemtetszésemről biztosítani.( Tök Angelina Jolies lett a szám:)Viccet félretéve:

Ez nem mehet így tovább. Az arc harapása nagyon durva dolog.


2010. okt. 22. 09:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A kanapén ültem, ő meg mellém feküdt, és a fejét a combomra hajtotta. Egyszercsak felugrott, és ugrándozni kezdett. Így kapott bele az ajkamba.
2010. okt. 22. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!