Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nyugtató tablettát,...

Milyen nyugtató tablettát, folyadékot stb-t vesztek idén szilveszterre a kutyusotoknak?

Figyelt kérdés
dec. 29. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Semmilyet. Hadd edződjön.
dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Semmilyet, 14 éves, alig lát, alig hall.
dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet, itthon vagyok a kutyàmmal, de egyèbkènt sem fèl szerencsère.
dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 14 éves,nem mernék neki beadni ilyesmit.
dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit,mert egyik félig süket öreg,nem érdekli a tüzijáték.


Fiatalt sem érdekli, egy egy nagyobb puffanásra ugat egy kettőt,de ez a reakciója,aztán alszik tovább.


Szerintem azért sem fél,mert kölyökként állandóan a legnagyobb viharokba kellett levinnem,mert jelzett,hogy wc-nie kell. Mindig rendesen dörgött,villámlott, a kutyám meg halál nyugodtan tojta ki a barna mackót,meg játszani kezdett a szél által fújt levelekkel :D még az én félelmet is elnyomta,hogy őt egyáltalán nem zavarta a vihar. Volt mikor azt hittem,hogy süket :D de nem.


ha valamit adni akarsz a kutyádnak gyógynövény alapuak legyenek.

dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyet, mert mind baromi jó idegrendszerűek. Választáskor nagyon odafigyeltem, hogy jó vonalból, jó párosításból legyenek kutyáim. Pont magasról tesznek minden hangra.
dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt már elkezdték a tűzijátékozást, egyelőre nem látok félelmet a kutyámon, de mivel állatorvostól pánikol, van itthon gyógynövényes nyugtató hatású készítmény, szóval ha úgy látom, hogy kelleni fog, tudok ilyet adni neki. Illetve lesz virsli, amit nagyon szeret.
dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

"Pont magasról tesznek minden hangra."


Amíg nem mellettük robban, mint tavaly az egyik szomszédomékkal történt olyan időszakban, amikor még legálisan nem is lett volna szabad tűzijátékozni. Attól megijedt az amúgy nem stresszelő kutya.

dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
Lőttek már fel az idősebb mellett közvetlenül. Én megijedtem, ő meg bekapcsolt védőbe és elkezdett őrjöngeni arra és ment volna oda intézkedni. Nem hatotta meg.
dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

"ő meg bekapcsolt védőbe és elkezdett őrjöngeni arra és ment volna oda intézkedni"


Ez pontosan egy félelmi reakció.

dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!