Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden este ugat a szomszéd...

Minden este ugat a szomszéd kutyája. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Minden este ugatja a semmit. Vagy azt, hogy egy másik kutya elkezdi ugatni a semmit és azért, vagy már a legkisebb zajra is amit az utcán meghall. A szomszéddal beszélni nem lehet, mert az a mantrája, hogy ez a dolga a kutyának. Véleményem szerint egy kutyának semmi köze, ahhoz, ami a kerítésen kívül van. Ismerek olyat, aki megtanította neki, hogy mikor ugasson a kutyája. Akkor ugasson ha a kerítésen belül történik valami és ne akkor mikor egy légy berepül az utcába... Ráadásul úgy tudom, hogy a kedvtelésből tartott állatokat úgy kell tartani, hogy az ne zavarjon másokat. A pihenéshez való alapjogról nem is beszélve. Az ugatástól meg nem lehet este 10 előtt lefeküdni aludni, mert annyira behallatszik a házba.
dec. 29. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes, a mi utcánkban 5 kutya is van, amiknek behallatszik a hangja, de nem zavaró egyáltalán, aludni is simán lehet tőle. Próbálj füldugót vagy költözz panelba.
dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az lehet, csak nálunk a szomszéd udvarrésze, ahol a kutya is van, az 1 méterre van a házfaltól. Az utcában a többi kutya engem sem zavar, mert az nem olyan, mint ha az ajtóm előtt ugatnának. Azok zavarják a saját szomszédiakat.
dec. 29. 19:48
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Alapvetően megbeszéled vele udvariasan, ha nem, akkor hivatalos szervhez fordulsz:


[link]

dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Ez tényleg nagyon rossz. Őszintén.. nem is tudom mit lehetne tenni- nem tudom én meddig bírnám. Vagy a kutyával vagy a gazdájával csinálnék valamit. Hogy lehet valaki ilyen bunkó hogy simán tönkreteszi a másik életét.

Tényleg idegesítő. Nem hiszem hogy agyilag felfogná a szomszéd, ha te is elkezdenél hangosan zajongani - hogy miért van.

dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Semmit a kutyatartoknak elöjogai vannak a többi emberrel szemben. Bármit teszel (legyen akár egy kérés, hogy hallgattassa el a kutyáját) máris te vagy a közellenség.
dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
#5 Nincs előjoga, csak éppen van joga kutyát tartani. Az más kérdés, hogy ha minden éjjel ugat a kutya, ott valami gond van a tartásával. De azt mondja a kérdező, hogy este 10 előtt nem tud lefeküdni. És este 10 után mi van? Mert ha este 10 és reggel 6 között csendben van a kutya, akkor speciel panaszra semmi ok.
dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Jegyzo es birtokvedelem.
dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Panelban lakok, valakinek szinte 0-24-ben vonyít, ugat a kutyája minden nap. Úgyhogy ez nem jó tipp.
dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Jegyzőhöz kell fordulni, ha a szomszéddal próbáltál beszélni és nem vált be.
dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez szívás. Ha mákod van, túléled a kutyát.
dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!