Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy ne pisáljon...

Mit tegyek, hogy ne pisáljon minden hétvégén a fejemre a felső szomszéd kutyája?

Figyelt kérdés
Ma szépen sütött a nap, kint ültem a folyosón és kekszet eszegettem az első emeleten, amikor mellettem, a másodikról lezúdult vagy 20 liter húgy. Nagy sugárban fröcsögött le, mintha egy ló pisált volna. Lefolyt a földszintre is. Felnéztem, láttam a nagy fekete kutyát, és felkiabáltam, hogy: -Elnézést, a kutyája hugyozik a fejemre. Fent a néni nem reagált, sunyított, vagy lehet hogy süket. Megkérdeztem a szomszédot, és állítólag egy fekvőbeteg öreg néni lakik odafent. A nagy fekete kutyáját nem tudja levinni. Hétköznap valaki leviszi, de hétvégén ezek szerint nem. Hétköznap is gáz amit csinál, mert végigpisili a lépcsőházat és az udvaron kakál, nem szedik össze. Amit hétvégén csinál, az viszont hihetetlen, 3 emeletet eláraszt. Az én folyosómat felmostam domestosszal, de alattam a földszinten is laknak emberek, azok sem örülnek gondolom. Lent gyerekek is szoktak a korláton üldögélni, oda is fröcsög a húgy. Én felszedtem a szomszédaim lábtörlőjét, kimostam, mert az is bűzlött. Undorító amit ez csinál, engem nagyon zavar.

2015. jún. 8. 02:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Látogasd meg a gazdáját, ajánld fel neki, hogy bepasszolod menhelyre, vagy hívd ki az állatvédőket, ők tudni fogják a dolgukat.
2015. jún. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Esetleg leviheted te is. Naponta 3x15 perc es meg van oldva a gond.
2015. jún. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az állatvédők emiatt elvinnék a kutyáját?
2015. jún. 8. 04:58
 4/16 A kérdező kommentje:
De én nem lakom ott mindennap, kb 3x megyek át egy héten, nem tudom előre, h mikor fogok átmenni. Nemrég vettem a lakást, most festettem ki nemrég és viszek bele bútorokat lassanként. Most hétvégén aludtunk ott a párommal, de nem fogunk ott lakni folyamatosan, mert a páromnak is van lakása.
2015. jún. 8. 05:00
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Nehogy már még a kérdező pesztrálja a kutyát!!

Nyugodtan szólj az állatvédőknek. Esetleg előtte a gazdájának,hogy ha nem változtat nagyon gyorsan, annak következményei lesznek. Ilyen nincs, hogy valaki kibújhat, mert beteg!

2015. jún. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

3: Igen!

A jegyzőnek kell írni, de az lassú, mire lesz reakció.

Írj a jegyzőnek, de aztán míg választ nem kapsz, beszélj mindenkivel, aki tudhat erről bármit, menhely, állatvédők, a néni háziorvosa, a segítő, aki hét közben jár hozzá, családsegítő, közös képviselő, stb.

2015. jún. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Ja, nehogy már emberien kezdjük. Migyá jelecsük fő.

Meg különben is mi az hogy valamit tennem kell má?


Ez az igazi szittyamagyar mentalitás. Fel lehet menni, megpróbálni békesen megoldani. Talán az is lehet pont keres valakit, aki némi zsebpénzért leviszi.

Lehet hogy a kérdző pont ismerne egy ilyen diákot...

2015. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Aki nem tud megfelelően ellátni egy kutyát, az ne tartson. A kutyának se jó, hogy a folyosóig jut.
2015. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Igen, valószínű egy menhelyen jobb lenne neki ahol a pisában tapos.


A gazda meg ha olyan beteg, lehet hogy még az élteti hogy nem egyedül fekszik egy szobában.

2015. jún. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

"Aki nem tud megfelelően ellátni egy kutyát, az ne tartson"


Lehet hogy nem volt beteg amikor kapta/hozta. De ehhez a feltételezéshez már több síkon is kell gondolkodni és látni mást is a saját látószögemen kívül.

2015. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!