Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vigyek neki? Kirándulni...

Mit vigyek neki? Kirándulni megyünk holnap a kutyámmal. Kb 10-12 km-es gyalog túra . Sok sok kutya és gazdi. Mit kell vinni egy ilyen kirándulásra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban vizet. Mást a kutyának nem nagyon. Egy 12 km-es túra nem olyan hosszú.
2010. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

Nem szemétkedni akarok de milyen gazdi lehetsz ha ennyit sem tudsz hogy mit vigyél neki.

Ezek szerint még sosem vitted el sehova.

További szép napot!

2010. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

egész napos kirándulásra ami reggeltől estig tart még nem vittem. mert több helyen megállnak a kutyák egymással játszani és nem siketünk haza.

Arra gondoltam hogy kell-e neki kaja a vízen kívül.

nagyon szar gazdi vagyok mert amikor beteg volt én táppénzen voltam és egész nap vigyáztam rá cumisüvegből tápláltam.... a legszemetebb gazdik egyike vagyok!

2010. okt. 22. 15:51
 4/13 anonim ***** válasza:

Kaját nem kell. Egyébként se túl jó, ha evés után rohangál.

Max jutalomfalatot, ha esetleg valamit akarsz közben gyakorolni vele. De ha nem, elég a víz.

2010. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszike :)
2010. okt. 22. 16:08
 6/13 anonim ***** válasza:

Kullancs elleni védekezést ne felejds.


Hol kirándultok?

2010. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én a 4 hónapos német boxeremmel a rétre szoktam kimenni ami nincs messze, jó nagy rét de csak az elején szoktam lenni.De én még ilyenkor is viszek egy táskát,a labda miatt is amivel játszunk a réten..meg szoktam bele egy tálat meg vízet,azt kiöntöm neki,és ha szomjas akkor iszik.

Egyébként,a bunkó válaszolónak azt üzenem,hogy nem minden kutyát kell egyész napos kirándulásokra,és nem mondta a kérdező hogy nem vitte még sétálni...az én kutyummal is csak sétálok..de neki bőven elég az udvar is még mert elég nagy!

2010. okt. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

kullnacs ellen egesz evben vedve van most ra is erositettem mert hogy erdobe megyunk.

Szerencsre tud uvegbol inni nyaron a melegbe megtanult :)

Van neki egy 10 mes poraza is meg kicsi is minden :)

nem ismer egy kutyust sem akikkel megyünk en se ismerek senkit a neten hirdettek es csak ugy csatlakoztunk...

lathatosagi mellenyt is viszunk neki :)

meg juti falatot... de nem sokat :)

Koszi a normalis valaszokat!

Hetente tobbszor setalok vele nagy az udvar de ilyen hosszu uton nem voltunk meg nem tudom hogy fogja birni... kivancsi leszek

2010. okt. 22. 19:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Hova mentek én is szívesen mennék :D
2010. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szegedről Tiszasziget mélypont emlékhely :)
2010. okt. 22. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!