Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtudnák ha én jelenteném őket?

Megtudnák ha én jelenteném őket?

Figyelt kérdés
A szomszédomnak van egy kutyája, aki elég rosszul van tartva, ma reggel hallottam, hogy szabályosan sírt a kutya. Én külföldön dolgozom, de mondtam apámnak, hogy szólni kellene az állatvédőknek, erre azt mondta, ha megtudják, hogy mi jelentettük őket, itt fognak cirkuszkodni, és ezért nem merek lépni. Máskülönben már rég jelentettem volna őket. Amúgy tudni kell róluk, hogy nagyon balhés család.

jan. 3. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Névtelen bejelentést tesztek, és meg van oldva.

Egyébként az "elég rosszul van tartva" édeskevés, ezzel nem fognak semmit sem csinálni az állatvédők.

jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Névtelenül is lehet feljelentést tenni, ha ti nem mondtok semmit, hogy ki jelentette fel akkor hiába cirkuszol.
jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát de nagyon elvetemült család, ezek ha isznak nem érdekli őket a törvény, már volt hogy baltával akartak egymásnak menni, amúgymeg rövid láncon van a kutya, nem adnak neki enni, ez már bőven kimeríti az állatkínzás fogalmát. És a legdurvább, hogy rendőrökkel is jóba vannak. Már több kutyát is megölt ez az ember, szóval nem tudom mit csináljak. Apám is sajnálja őket, de azt mondja hogy ő nem akar cirkuszkodni, mert már régebben előfordult, hogy cirkuszkodtak, csináltak olyan dolgokat ezek, amit nem lehetett szó nélkül hagyni(most konkrét példát nem fogok írni, nehogy véletlenül valaki felismerjen).
jan. 3. 23:35
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Akkor hallgass apadra. Sajnos ebben az orszagban meg ilyen balkani allapotok uralkodnak. :( Meghogy a migrancsok... az effelek oslakosok!
jan. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!