Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe Uszkár otthon egyedül?

Törpe Uszkár otthon egyedül?

Figyelt kérdés

Hamarosan a családba kerül egy uszi kölyök. Az érdekelne, hogy mire kell figyelni egyedülhagyásnál.

Főleg uszkár tulajok válasza érdekelne, akiknek van tapasztalata a fajtával.


Tudom, hogy hajlamosak a szeparációs szorongásra, de sajnos mindenképpen egyedül fog maradni lakásban 5-6 órákra.


Na meg érdekelne milyen környezetet biztosítsak számára ezidőre. Amíg nem szobatiszta, addig csak a kisebbik szobában fog mozogni, viszont van elérhető magasságban konnektor.



jan. 10. 16:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Erre tippelnék én is, viszont érthetetlen számomra minek kell kitalálni ilyeneket, csak hogy élőre megpróbálja saját magát igazolni...
jan. 10. 22:39
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
10. Én pl. Budapesten élek. Budáról, időjárástól függően 1 vagy 2 átszállással érek be a belvárosba. És ez biza 45 perc átlagban. De! Akkor pont elértem a csatlakozást, nem csúszott a járda, nem vettem reggelit, nem vettem újságot.
jan. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mik ezek a buta feltételezések. Lakásban élek, Budapesten, lakótelepen, és nem is 10 percre lakom a munkahelyemtől. Nem tudom, ki szerint nem lehet sötétben kutyázni, én kifejezetten azért szeretem a rövidebb nappalokat, mert ilyenkor kevesebb ember dugja ki az orrát, és sokkal nyugodtabbak a séták a kutyámmal, nem kell annyi hülyét kerülgetni, ilyenkor nincsenek az utcán a gördeszkások, akik direkt hergelik a kutyákat hangosan gurulva oda-vissza és röhögnek, ha sikerül, nincsenek debil "nézd, vauvau" szülők, akik biztatják is a gyereküket, hogy menjen oda idegen kutyához, aztán meg vannak sértődve, ha nem engedi a gazdi megsimogatni a kutyát... stb. Egyébként van kamerám a lakásban, a kutyám alszik, amikor nem vagyok otthon. Amúgy meg tudunk nagyokat kirándulni is, akár 30 km-t is. Igaz, most tudok heti több napot otthonról is dolgozni, de amikor örökbe fogadtam a kutyámat, akkor még teljesen bejárós voltam.

Nem lesz semmi gond. Szoktasd fokozatosan, és vegyél IP kamerát, amit okostelefonnal össze tudsz kötni, és tudod nézni, mit csinál a kutya, akár beszélni is tudsz hozzá.

jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

"Budáról, időjárástól függően 1 vagy 2 átszállással érek be a belvárosba."


Buda melyik részéről a belváros melyik részére?

jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
10es vagyok. Én pl Nyíregyházán élek. Csak hogy lássátok,nem mindenki pesti.
jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14. Hűvösvölgy - Blaha környéke.
jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Újpest-Újbuda 30-40 perc 1 átszállással, végig kötött pálya.
jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15-ös, tudjuk, hogy nem mindenki pesti, de te se általánosíts a pestiekre.
jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

18!


Nem általánosítás. Itteni tapasztalat sajnos. Nagyon régen vagyok a gyk-n. Hidd el,volt olyan, hogy már kérdezték,hogy melyik kerületben lakok. Mintha csak Budapest lenne Magyarország...

jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

13.


Köszönöm! Kamerára én is gondoltam már, de úgy voltam vele biztos túlzás lenne, mégha nyugodtabban is lennék, hogy bármikor rá tudok lesni.

jan. 11. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!