Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot válasszak?

Melyik tápot válasszak?

Figyelt kérdés

Mert most Brit Premiumot fogyasztanak de elég sok kell belőle nekik Szibéria husky és egy 9 kg-os keverékem van

Purizon,Wolf of Wilderness, Alpha Spirit ezekre gondoltam :)



jan. 12. 04:04
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Bármelyiket
jan. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első kettőt próbáltuk, Purizonnal évekig etettem, aztán durván felment az ára (bár most nézem, hogy nem is vészes már), wolf of wildernessnél meg volt kutyám, aki elkezdte enni a kakiját, de a többiek sem voltak olyan energikusak, jó szőrűek, mint a purizonnál. Most brit fresh-et kapnak és már itt a primal spirit, mert sokan dicsérik és egész jónak tűnik a beltartalma.
jan. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutyánál más válik be, így mi nem tudjuk megmondani. Az enyémeknél se az N&D, se a Purizon meg a Wolf of Wilderness nem vált be, sokszor volt nyálkás székletük tőle és annyira nem is szerették egyiket sem. Nálunk a Bravery vált be, szeretik és normális tőle a székletük is, így én már csak ezzel etetek (meg alkalmanként konzervekkel).
jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk a Purizon, es hasonlo minosegu tapok vannak teriteken , este kapnak melle egy kis konzervet (Lukullus), meg zoldseget vagy gyumolcsot ami van itthon es adhato kutyaknak, jo a fizikumuk, szőrük szep fenyes, na meg a vegtermek se akkora mint egy lóé, mert nincsenek felfujva ezek a tapok gabonaval.

Nekem a WoW tularazott az osszetevokhoz kepest, illetve probaljuk kihagyni a csirkes dolgokat. Alpha Spirittől a hidegen sajtolt Iberian tapok viszont jók, akar jutalomfalatkent is szeretik a kutyaim. Amiket probaltunk es szinten bevaltak: Carnilove, Polaris, Sam's field.

jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Visan Optimanova nyulhusos-burgonyas tapot eszik a rottweilerem Rocco marhahusos konzervvel keverve es felvizezve.

Tokeletes formaban van gyonyoru es izmos.

jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na és mennyivel jobb a hidegen sajtolt? Ahogy látom árban van különbség a Purizontól kipróbálnám pulykásat és láttam hogy az drágább ugye ez nem csak marketing?
jan. 12. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!