Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Téli szélvédőmosót ivott a...

Téli szélvédőmosót ivott a kutya , mi lesz?

Figyelt kérdés

A barátnőm kutyája téli szélvédő mosót ivott 2 napja.

Aznap hányt , kicsit szédelegve közlekedett de azóta semmi baja.

Lehet még ebből baj vagy megúszta ‘‘ennyivel’’?

Mielőtt kérditek , nemtudom én sem miért nem vitte azonnal orvoshoz.



jan. 12. 13:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21%
Semmi baj, ugyanúgy bele lehet önteni az autó szélvédőmosó tartályába.
jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
8%

10.


És ha valaki elszegényedik közben? Akkor vigye ki az erdőbe, és csapja fejbe 3X egy baltával?

Örülök, hogy neked van miből félre rakni erre. Más meg arra rak félre, hogy kifizesse a fűtést. Vagy a gyerek gyógyszerét.

jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%

#12


Igen, nyírja ki. Még szép, hogy erre gondoltam :D


Nem.


Legrosszabb esetben adja olyan otthonba, ahol meg tudnak neki adni mindent.


De persze ez csak a végső megoldás. Az ilyen ember rendezze a pénzügyeit: keressen jobb állást, szabadidejében fejlessze magát - akár elalvás előtt pár kör Duolingoval is beljebb van - nézze át a költségeit és döntse el, hogy min kéne változtatni.


Például én már azon spórolok, hogy nagy zacskó macskakaját veszek kicsi helyett. Feleannyi kilója, és 4 hónapig kitart. Sokkal olcsóbb, mint a kicsit vásárolgatni kéthetente.


Nem csak az állat miatt, hanem maga miatt is.

jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

Fú de beteg gondolkodású emberek vannak itt. Szóval kutya az kell, aztán szenvedjen, ha úgy alakul, mert pénzt az ő egészségére nem szánunk...

Felelős állattartás basszus! Ha nem tudom megfelelően tartani, orvosra költeni, akkor nem veszek kutyát. Meg akkor sem, ha nem tudok / akarok foglalkozni vele, nincs időm rá.

Ehhez is évtizedek kellenek még úgy érzem, mire a nagy átlag eljut oda, hogy felelősséggel tartozunk az állatainkért is.

jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%
#6- Alkoholt fagyálló mérgezésre adnak, nem szélvédő mosó ellen, te zseni!!!
jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
De a téli szélvédő mosóban is van etilén glikol , legalábbis én úgy tudom.
jan. 13. 09:16
 17/18 anonim ***** válasza:
91%
Sikerült már beszélni az állatorvossal? Ha nem, add meg a számát, meg hogy milyen kutya, mennyit ivott kb, mikor, milyen tünetei vannak azóta, és én majd rááldozom azt a kb 38 forintot, hogy megkérdezzem legalább.
jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Na, törölve egy csomó válasz. Ezért nem érdemes ide semmit írni.
jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!