Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyahordozóban mennyire...

Kutyahordozóban mennyire feszengenek a kutyák?

Figyelt kérdés

Új kutyust fogadnék örökbe és ha esetleg el kell vinni állatorvoshoz, akkor a kocsiban ilyenben vinném.

Ha egy ilyenben beteszem a kocsiba akkor az anyósülésre kell vagy hátra valahova? Esetleg csomagtartó?


Gondolom az se gond, ha előre szoktatom hozzá otthon, hogy az legyen a kis odúja vagy valami(?)



jan. 16. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az anyósülés elé teszem le, egy picit ráhúzva az ülést. Így rá is látok vezetés közben; egy hirtelen fékezésnél nem tud a hordozó felborulni, és ha ijedtében becsurrant a kutyus, a pisi nem az ülésre megy, hanem a gumiszőnyegre. (Pluszban ki is szoktam bélelni a hordozót régi, de tiszta törülközővel)

De teheted az ülésre is, csak kösd le a biztonsági övvel. (Én még nem próbáltam)

Szerintem a legrosszabb ötlet a csomagtartóba tenni az amúgy is megszeppent kutyát.

Igen, jó ötlet, ha megismeri a hordozót a mindennapi életben.

jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szinte csak ketrecben viszem a kutyákat a kocsiban. Először meg vannak szeppenve, 2-3 alkalom után meg már maguktól ugranak vagy tolonganak, hogy emeljem be őket.

Vidd el párszor kocsival a közelbe, sétáljatok egyet, aztán kocsival vissza és meg fogja kedvelni. Ha csak dokival hordod a ketrecben, akkor van rá esély, hogy félni fog tőle.

jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Ulesre hordozoban nem teszem,mert leborulhat, a padlon van.

De vannak ilyen bekotheto kutyaulesek, nekem az nincs, nem tudom milyen, de letezik, ezert megemlitem.

En csomagtartoba nem tennem.

jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a csomagtartóban van egy kennel. Kiskora óta ott utazik, az a biztos pontja ha elutazunk. Tréningek alatt, amikor nem mi vagyunk a pályán, akkor is a kennelben van.

Egyáltalán nem feszeng, mert csak pozitív élménye van.


Egyik kutyánk éjszaka pedig szobakennelben alszik. Este ha úgy döntött ő fáradt, bemegy és lefekszik.


És igen, szoktatsd nyugodtan hozzá már a lakában is! :) Egyen benne, ha akar pihenjen le ott. Dobj be neki kaját, hadd menjen be érte - játsszatok ilyet is!

jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mekkora lesz a kutyus, de én nem cipelném a hordozóban…

Hadd menjen majd a saját lábán el addig amíg beszáll a kocsiban a hordozóba / kennelbe, aztán pedig ha megérkeztek vedd ki.

jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5-os, te olvastad a kerdest? Autoba keres megoldast, ha nem tunt volna fel.
jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!