Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám miért iszik magától,...

Kutyám miért iszik magától, csak ha elé teszem a vizet?

Figyelt kérdés
Már egy ideje figyelem, hogy szerintem baromi keveset iszik. Nemrég itthon voltam 1,5 hétig betegség miatt és láttam hogy konkrétan napi 1x iszik, ami szerintem nagyon kevés. Van mellette 2 másik kutya, ők napi 5-6x minimum isznak. Elkezdtem direktbe letenni a vizet elé: reggel, délután (séta után) és este lefekvés előtt is. Így viszont iszik rendesen, nem is keveset. Már ott tartunk, hogy látja a vizes tálat a kezemben és várja, nyalja a száját. Komolyan érdekelne miért nem iszik magától :D
jan. 17. 12:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérdésből jól sikerült kihagyni a *nem szócskát :D bocsánat
jan. 17. 12:34
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet volt valami rossz élménye a közel múltban mondjuk férre nyelt vagy belefejelt a vizes tálba amikor nem voltál otthon. Ha reggeb óta tart vagy nagyon nem akar elmúlni ell kellene vinni orvoshoz.

Van egy kutya szános ismerősöm ő majkrémet tesz a vízve verseny után, hogy eleget igyanak és nehogy rosszul legyenek a melegben. Lehet te is kipróbálhatnád és elhitethetnéd vele egy idő után, hogy nélküled finomabb a víz.

jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A kutya azért is csinál dolgokat, mert úgy gondolja (jól vagy rosszul), hogy a gazdájának ez a dolog örömet okoz.

Tehát ha nem is szomjas különösebben, akkor is iszik, mert azt tapasztalta, hogy olyankor örülsz.

A miénk azt szokta csinálni, hogy mikor hazaérünk, azonnal nekikezd inni, pedig előtte áll egész nap. Szerintem eszébe se jut, mert nem annyira szomjas.

Emberek közt is van, aki 1 litert iszik naponta, meg van, aki 3 litert. Én most télen maximum 1 litert.

jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!