Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szeret a kutyám emberi...

Miért szeret a kutyám emberi ürülékben hemperegni?

Figyelt kérdés
jan. 18. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Hol van erre lehetősége? 😳
jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Hemperegni nem tudom, az illata vonzza.

Anyós kutyája enni szereti, amíg kicsik voltak a gyerekek mindig türelmesen várakozott a bilin kakiló gyerek mellett, és amint a gyerek felállt, a kutya már rohant is volna megenni a finom csemegét.

Ha nem voltunk résen, simán megette. 🤮

jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha rákeresel vannak cikkek róla, meg is eszi? Lehet kellemesen masszírozza. :D
jan. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#1 Erdős séta folyamán van lehetősége és mikor jól kihemperegte magát, utána tudatosul, hogy valójában miben is történt, egyszer puszit is kapott úgy, hogy még nem lehetett tudni miben hempergett, csak a puszi után tudatosult, hogy itt valami nem stimmel.
jan. 18. 08:43
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Higiénikus dolog is puszilgatni 🤭
jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

A kutyaféle ragadozók szeretik elfedni a saját szagukat. Egyrészt a zsákmányállatok elől, másrészt meg a náluk nagyobb ragadozók elől. Ezért hemperegnek mindenféle büdös dolgon, hogy átvegyék a szagot.

Egy eléggé elhagyatott részen van telkem, ahol kb. minden 4 telekből 3-at már benőtt a bozót. A kutyát ki szoktam vinni szaladozni meg pocokra vadászni. A vadászok miatt rendszeresen talál a kutya elfolyósodott dögöt, vagy megrothadt belsőségeket. Ilyenkor nem mulasztja el meghemperegni rajta.

jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
A kaja szagát érzik benne. Én is szoktam érezni egy adott étel esszenciáját sokszor benne.
jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a szagát akarja elnyomni, nem a masszírozás, meg a kajaszag miatt csinálja. Képesek belefetrengeni az állati temekbe, meg bármilyeny ürülékbe. Az enyém egyszer a tyúkudvarba szabadult be, a tyúkok nem érdekelték, de az ürülékülbe belefetrengett. Nagyrészt benti kutya volt, képzelhetitek milyen kellemes az ilyen. De menhelyen is láttam több mindent, volt amelyik kutya a gilisztatetemen is képes volt végigvonalaglani.
jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a felelőtlen hogy hagyod neki.
jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért vagyok felelőtlen,mert hozzá tudtál szólni a kontár hozzászólásoddal.
jan. 19. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!