Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztaltatok már hasonlót?

Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés

Az egy éves kutyánk hiper-érzékeny. Ha valami rosszat csinál, és felemelem a hangom, akkor menekül, és félelmében be is pisil. Többször, több helyre..(szoba tiszta kistestű kutya) Kis kora óta velünk van. Nem sokszor fordul elő, hogy le szidjuk , de olyankor nagyon érzékenyen reagál. Előfordult párszor, hogy könnyeket is ejtett. Nem igazán tudjuk, hogy mit kéne tennünk.


Jelezni muszáj felé, ha rosszat csinál. De ez a reakció a részéről összezavar. Olyan félelem fut át rajta, ami nem indokolt, tekintve , hogy soha nem volt “agyon verve”



jan. 20. 03:28
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
De verve igen???
jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen kutyák, akik mindenre összecsinálják magukat. Az én rokonnaim között az egyik kutya bepisil,ha megdicséred vagy kedvesen szolsz hozzá. Elérzékenyül szó szerint.
jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi nem volt egyértelmű első válaszoló , de akkor le írom. Nincs verve.! Nem véletlenül írtam, hogy ha “felemelem a hangom “…
jan. 21. 00:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én még nem tapasztaltam kutyáknál ilyen érzékenységet korábban ..
jan. 21. 00:38
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A parod veri,ha nem vagy ott. Egyertelmu szamomra.
jan. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem, senki nem veri. De nem fogom bizonygatni.


A kérdés arra vonatkozott, hogy tapasztal-e valaki hasonlót..

jan. 22. 00:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kutyatrénert keresnék, ő biztos tud segíteni.
febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!