Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Támogatnád és leadnád?

Támogatnád és leadnád?

Figyelt kérdés
Most láttam a híradóban, hogy külföldön, több városban, az ott lakó ebtulajnak, kötelező leadni az eb DNS mintáját a helyi hatóságnak, és a nevedre regisztrálni. És ezt nem csak kóborlásnál, hanem akkor is felhasználják, ha valahol nem összeszedett kakát találnak tőle!

jan. 21. 18:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Melyik az az utópisztikus életszínvonalú társadalom ahol vannak arra emberek, hogy az utcán lévő kutyaszart vizslassák?
jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
XDDD
jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

#1, egy francia kisvárosról volt szó.


Én támogatnám, bár nem a sz*r, hanem az elkóborolt állatok azonosítása miatt.

jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Olaszország, Franciaország, 1-2 városa. Németország is akarná. És DRÁGA bírság! [link]
jan. 21. 18:41
 5/24 A kérdező kommentje:
Tényleg, most, ha találok ebet, és a benzinkúton leolvastatom a chipet, akkor meglátom a tulaj címét és nevét is? Van egy csaj és ... :)
jan. 21. 18:43
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A chip alapján megpróbálnak érintkezésbe lépni a gazdival, és ha TE hozzájárulsz, megadják a TE elérhetőségedet. Az ő elérhetőségeit nem adhatják ki (amíg nem beszélnek vele, és bele nem egyezik).
jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
6. De ha a kutas ismerőstől kérek kölcsön leolvasót, akkor én is látom az adatokat, ott helyben, a leolvasón, vagy ehhez van más gép is?
jan. 21. 18:51
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

6-os: ez nem így van.

Simán kiadták benzinkúton a talált kutya gazdijánam elérhetőségét, hiszen könnyebb volt nekünk vele kommunikálni, mint a benzinkutasnak kozvetiteni kettőnk között.

jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8. Tehát akkor a leolvasós, látja a konkrét nevet és címet!? Ugye? Mert ha ő látja, én is fogom.
jan. 21. 18:57
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

A chipleolvasó csak egy számot ad ki. Azt a számot be kell írni egy rendszerbe, amihez korlátozott a hozzáférés.

8-nak: akkor szabályt szegtek. (Mit mondjak, nem nehéz elhinni:S)

jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!