Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engednéd/támogatnád a gyermeke...

Engednéd/támogatnád a gyermeked ilyen irányú jövőjét, kutyásként?


2023. febr. 8. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő élete, hadd döntse el saját maga, hogy mi szeretne lenni.
2023. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne engedném? Vagy a kutyák miatt aggódsz? Szerintem felesleges, mert ez kb. olyan, mint a rendőrkutyák.
2023. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3. és a többiek is persze.


Megszoktam itt a Gyakorin, hogy mindenki IT-s meg mérnök szakra akarja nyomni a gyerekét. És engem anyámba zavarnak, mondván "reklámozom" a sereget.

2023. febr. 8. 20:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam latni itt gyakorin neha, hogy valaki olyan lehetetlen kerdeseknel irja le valaszkent, hogy az adott szemely lepjen be a seregbe, hogy az nem igaz. Semmi koze a temahoz.

Kb olyan kerdeseknel, hogy nem jovok ki anyammal, mi legyen?

Na akkor ezek szerint az te vagy 🤣🤣

Talan ha ertelme is lenne annak, amit irsz, akkor kevesebb leszolast kapnal erte.


Latod, ennek a kerdesnek most igy volt ertelme. De ha valaki megkerdezi, hogy mi legyen a vacsora, te meg leirod, hogy lepjen be a seregbe, senki nem fog rajongani ezert a csodalatos otletert.

2023. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5. Valóban én szoktam.

Mert én legalább adok reális alternatívát arra, ha egy 18+ -os személy el akar otthonról költözni, 0 forinttal a zsebében, és nem csak odaböfögöm, hogy: "Há' kőtözé elfele!". Vagy TE, mit javasolsz annak, aki 18+, nem sulis, nincs lóvéja, nincs IT diplomája, és lépnie KELL? Gyár 3 műszak melós szálló? Pasi/csaj szexlakásért bartel?

2023. febr. 8. 20:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem támogatnám benne a gyerekem, meg se akadályoznám mondjuk.


Ha rendes, értelmes dolgot akar tanulni, azt finanszirozom, persze. De hogy a köpcösnek a csicskája legyen, és adott esetben az ő vérét ontsák, mert a vajda összeveszett a vörösökkel, hát abban nem nyújtanék neki érdemi segítséget….

2023. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engedném, de megmondanám neki hogy ossza be a karcsú kis fizuját mert nem fogom eltartani.
2023. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

En azt szoktam ajanlani, hogy menjen dolgozni, amig otthon el, gyujtogessen aztan bereljen egy szobat. Ehhez azert se szex nem kell, se 3 muszak.

A sereg minden, csak nem realis megoldas. Egyszeruen nem valo mindenki oda, foleg nem 18 eves egyetemista 45 kilos kiscsaj, mert hogy te meg nekik is siman ajanlod.

Gondolkozz mar :D


Meg a munkasszallo is jobb amugy, ha azonnal menni kell, igen. Legalabb van szabadsagod, nem szigoru napirend szerint elsz, nem vagy szo szerint mas csicskaja, marmint olyan ertelemben, hogy buntetest kapsz; ha nem hajtogatod ossze a ruhadat; meg franc tudja mik szoktak lenni szolgalat meg kikepzes kozben.

Ez szerinted annyira jo vilag? Van, akinek bejon, oke.

De ne romantizaljuk mar, semmi jo nincs benne.

Amugy meg azt csinalsz, amit akarsz, reklamozhatod orrba-szajba, de ne hisztizz, ha ez nem nagyon tetszik masoknak :D

2023. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát... én a csajszi miatt nem aggódom, nem az én dolgom. Van, aki erre született. A kutya miatt viszont annál inkább, mert durván gerinces szegény, én nem reklámoznám magam beteg kutyával dolgozással. Remélem, hogy csak a videó miatt vették elő szegényt, és elég sok éves, és gyógyszeresen enyhítik a fájdalmát, vagy pedig megműtik, hogy ne szenvedjen.
2023. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!