Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyűlölöm a kutyasulit most...

Gyűlölöm a kutyasulit most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma voltam először kutyaoviban, az én kutyám volt a leghülyébb, elment a kedvem az egésztől.

Kiállításokra akarok vele járni, így meg kéne tanulnia, de az 1 óra végére, még annyit se tanult meg h ül!

Nemhiszem h elmegyek mégegyzser, hazafele bőgve jöttem és rángattam magam után egyszer ott is hagytam az út melett mérgemben mert nem akart jönni. Ott feküdt pedig elmentem vagy 100 métert és sétálhattam vissza érte!

Elegem van belőle!


2010. okt. 23. 16:48
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom egy tizenéves hülye liba lehetsz!

Szánalmas vagy kedves kérdező!


TE vagy a fogyatékos és nem a szerencsétlen kutya. Te talán tökéletesen tudtál írni, olvasni az iskola első napjaiban????

Szerintem keress a kutyádnak egy normális gazdát, ne keserítsd meg az életét.

2010. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez borzalmas! Kérdező bocs de szánalmas vagy... Minek veszel kutyát ha utána sem nézel, nem értesz hozzá? TÜRELEM, a kutyához ez kell. Ha neked nincs akkor mit akarsz? Mit hittél, hogy majd csak az öledbe hullik a dicsőség és a sok győzelem? Hát öregem, ez nem az a hobbi! Itt keményen kell dolgozni. Te lusta vagy és türelmetlen.

Te gondolj bele.... Hogy esett volna ha anyád otthagy az út közepén mert nem tanultál meg az első nap olvasni az iskolában? Vagy utál téged csak mert egy másik gyerek valamiben jobb? Hát gondolkozz el ezeken...

2010. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
93%

Hát nem tudtam eldönteni, hogy sírjak e vagy dühöngjek.


Te egyátalán normális embernek tartod magad? Ha van benned valahol egy csöppnyi érzés, akkor eladod a kutyád egy normális gazdinak! Mégis mit képzelsz magadról?

Kutyaoviba vitted, tehát nem lehet túl idős az ebecske, ilyenkor még szinte csak a játékon jár az eszük. És egy alkalom az egyenlő a nullával, ennyi idő alatt nem lehet eredményeket elérni.


De ezt nekünk kell magyarázni? És még te akarsz tenyészteni? Gondolom inkább csak szaporítani.


Otthagyod az út szélén? 100m pont elég, hogy elgázolják szerencsétlent. Megrángatod? Na csak fussunk össze, úgy megrángatlak, te is elfelejtesz mindent amit eddig megtanultál!

2010. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
90%

Megkérdezhetem, hogy te milyen tanuló vagy?

Mert igencsak butának tűnsz a megnyilvánulásodból.

Szerintem adjátok oda más gazdinak a kutyát, nálad nincs jó helyen.

Nem szégyen ez, ha felelősen gondolkodsz, akkor inkább olyannak adod, akinek van türelme és szeretete a kutyához.

Tényleg add inkább másnak!

2010. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy a kommentekből rájöttél már, hogy nem kell dühöngeni :)

Szegény kutya nem tudja, miért ráncigálod. Ne haragudj rá, még pici, ismerkedik a nagyvilággal. Első alkalommal ne várj csodát.

Van olyan kutya, akinek elsőre megy, és van akinek tizedszerre sem. Ne add fel!

Egyik barátnőm kutyájának sehogy sem akart sikerülni a fektetés, aztán jött az áttörés, és most már tökéletesen működik. Nem minden kutya érti ugyanúgy az összes feladatot, van amit az enyém elsőre felfog, viszont olyan is, amivel sokat szenvedtünk az elején.

Járj csak tovább is, különben később nagy bajok lesznek. És otthon gyakorolj vele szorgalmasan. De ha nem megy elsőre, ne büntesd szegényt. Ne rángasd és ne hagyd ott sehol. Ha elütik, vagy valami, nagyon meg fogod bánni, hogy egy kis hülyeség miatt otthagytad.

Szóval hajrá, menni fog az, kitartás!

2010. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nagyon buta vagy. És szívtelen.

A kutyád 3-4 hónapos, és nem tanult meg valamit 50 perc alatt, erre Te mérgedben képes voltál rángatni, és otthagyni az út mentén egyedül???

Nem is tudom mit mondjak :( NEM HAGYHATOD CSERBEN A KUTYÁDAT!! Akkor sem, ha ő lesz a világ legcsúnyább, legbutább kutyája (amit erősen kétlek)

Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél!

Ha úgy döntesz, hogy nem kell a kutya, akkor írj nekem egy e-mailt. Soha a büdös életbe nem akartam csivavát venni, de így látatlanban is a szívem szakad meg érte:(((

Ha pedig vállalod, hogy a kutyáddal összetartoztok, akkor ne hagyd abba a tanítását! Biztos vagyok benne, hogy sokat ki tudsz hozni belőle! És szeresd őt, és soha ne hagyd cserben.

Ne haragudj, de nagyon elkeserített a kérdésed.

2010. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Előttem kifejtették, hogyan is kéne hozzáállni a kutyushoz. türelem és szeretet a kulcsszó. Ne hagyjátok abba a kutyasulit, de sikered csak akkor lesz, ha gyakoroltok. Az én kutyám 3.5 hósan ment először oviba, de mindent tudott kivétel nélkül. De nem azért mert olyan szuper kutya,hanem mert első naptól kezdve foglalkoztam vele, mégpedig játékosan és szeretettel. Egyébként első kutyám, hónapokig készültem rá, nekem a klikkertréning jött be, szinte mindent perceken belül meg lehet neki tanítani, imádja!


Egy jó hír a végére: minden kutya TUD ülni, feküdni, sétálni és egy helyben maradni. neked nincs más dolgod,mint utasítást kötni a kívánt viselkedéshez. Jutifalattal bármire ráveszed. Ne add fel, és ne gyerekeskedj. Én drukkolok neked és a kutyusnak.

2010. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

A többiek azért tudtak már mindent mert az első órán olyasmiket tanulnak amiket aki szeret a kutyával foglalkozni otthon is megtanította már, rájött hogy kell.

Te csak tenyésztésre vetted, hogy téged idézzelek, ez nem éppen a szeretetből fakadó mondatok egyike.

Sajnálom szegény kutyát.

2010. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Jó mindegy már az uccsó oldalt el se olvastam meg az az azelőttit, már nem kell írni mert fölösleges.
2010. okt. 24. 09:42
 30/36 hell-ikon ***** válasza:
100%

Gratulálok...


Dolgozni derogál? Inkább egy szerencsétlen állatot használnál pénzkeresetre? Ha Pénz kell dolgozz, mint ahogy azt az emberek nagy része is teszi és ne egy állaton keresztül akarj meggazdagodni.

Ha csak tenyésztésre vetted a kutyát és nem azért mert egy társat szerettél volna, akivel foglalkozhatsz, akit taníthatsz, szerethetsz és a szabadidőt értelmesen eltöltetheted vele, akkor javaslom értékeld át újra a dolgot, mert így akkor neked kutya _nem való_.

2010. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!