Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyűlölöm a kutyasulit most...

Gyűlölöm a kutyasulit most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma voltam először kutyaoviban, az én kutyám volt a leghülyébb, elment a kedvem az egésztől.

Kiállításokra akarok vele járni, így meg kéne tanulnia, de az 1 óra végére, még annyit se tanult meg h ül!

Nemhiszem h elmegyek mégegyzser, hazafele bőgve jöttem és rángattam magam után egyszer ott is hagytam az út melett mérgemben mert nem akart jönni. Ott feküdt pedig elmentem vagy 100 métert és sétálhattam vissza érte!

Elegem van belőle!


2010. okt. 23. 16:48
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Már ha nem kamu a kérdés...


Azonnal, és sürgősen keress egy normális családot a kutyának. Nem tudsz vele bánni, nem értesz hozzá.


Aki meg felrúgná, meg ott hagyná az út mellet, annak aztán végképp nem való kutya.


Mellesleg, a kutya nem egy alkalom után lesz jól nevelt, és okos. Nincsenek buta kutyák, az egyik valamit nehezebben tanul meg, valamit könnyebben.


Sok gyakorlás, nevelés és sok TÜRELEM kell hozzá, hogy a kutya engedelmes legyen.


Most komolyan, ha gyerek lesz, és nem tanul meg az első iskolai napon írni olvasni, azt megrugdosod, és ott hagyod az utcán?!

2010. okt. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Utolsó, teljesen egyetértek veled.

Nincs mit szépíteni, nem való neki kutya, sürgősen adja oda másnak, amíg a kiskutya nem lesz nagyon elrontva!

2010. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom a többiek rendesen leosztottak, nem olvastam végig a kérdést, de én most nem kezdem el az osztást. hanem elmondom az első napom a kutyasuliban.


Suli előtt a kutyám két napot koplalt, hogy tudjam falattal motiválni, mert tudtam, hogy nem lesz egyszerű vele.


Kimentünk a suliba, az első behívásra odajött, adtam neki egy virsli karikát, azt kiköpte, távozott, és nem tudtam többet magamhoz hívni. Mi voltunk a legbénábbbak, haza fele az én fejemben is megfordult, hogy a kutyát inkább odaadom apámnak, aztán hadd nézelődjön a kertben, mert nekem ez nem megy. De túlságosan szerettem a kis bunkót.


7 hétvége után a vizsgán csoportelsők voltunk 93%-kal.


Most készülünk magasabb szintű vizsgákra, és egyszerűbb trükkökket 5-15 perc alatt tanítok már meg neki. Szlalomozik a lábam között, meg minden hülyeséget tud már.


Türelem és kitartás a kulcsa mindennek.

2010. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Viszont ha nincs türelem és nincs kitartás, akkor ne tartson kutyát.

Csak villogni akar vele kiállításon, de azt hiszi, az ilyen megy munka nélkül.

Inkább magát cicomázza és önmaga menjen szépségkiállításra.

Önmagához biztos több türelme lesz az ilyennek.

Máshoz biztos nincs.

2010. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Különben is, két oldallal korábban már írta, hogy nem fogja olvasni a válaszokat.

Bizonyára nincs hozzá türelme.

Szegény kutyus, remélem egyszer jobb gazdája lesz. :-/

2010. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Na voltatok azóta?

Volt fejlődés?

2010. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!