Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jo az acana tap? Vagy inakbb...

Jo az acana tap? Vagy inakbb a belcando?

Figyelt kérdés
12 hetes beaglem van eddig belcando puppyt kapott de hallotam hogy az ojan mind a pedigree csak a reklam semmi tobb. tobb hejen olvastam\halotam hogy az acana nagyon jo.romaniaban elek eleg nehez itt kapni acanat ma egesz delutan acanat kerestem. talaltam acana puppyt..hanyszor mennyit adjak neki belole egy nap..normalis kajat is kapna napi 1x mondjuk levest vagy valamit..hogy csinajam hogy minel jobb legyen neki?
2010. okt. 23. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
3x adj neki eleinte higítva vagy keverve konzerves kajával vagy hússal,tésztával,rizzsel. a legtöbb kutty nem eszi meg az acanát, a pedigree meg ramaty.
2010. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
no de nem pedigree hanme belcando...en adtam mar neki azt vacsizott..izlett neki
2010. okt. 23. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
jó a beagle? vagy inkább tacskó?
2010. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindkét táp prémium táp. A Belcando német prémiumtáp, elég jó minőségű az is. Az Acana magasabb hústartalmú.

Minden kutyának más és más táp válik be.

Azért a Belcandot és a Pedigreet nem szabad egy lapon említeni, mert a Pedigree gyengébb minőségű táp. Nem a legrosszabb a Pedigree, de nem is a legjobb. Mivel az Acana magas hústartalmú, előszőr egy-két hétig híg lehet a kutya széklete. Én belcandóval etetek, nálunk az jobban bevált, mint az Acana. Neked kell kitapasztalnod, hogy melyik tápra reagál a legjobban a kutya szervezete.

Egy-két hetes használat után, már látható a táp élettani hatása a kutya kondícióján, szőrzetán,kedélyállapotán,...

Etethetsz bármelyik prémium táppal.

2010. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a belcando nem izlett neki annyira azert is akartam venni acanat..itt nalunk a kutyaparkba mondtak hogy a belcando csak reklam...na de lenyeg a lenyeg acana izlik neki dragabb de nem szamit ha neki jobb akkor ez legyen
2010. okt. 23. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is egy beaglem van, most 16 hetes.

9 hetesen hoztuk el a tenyésztőtől, és már akkor royal canin-ra volt szokva. Mivel olyan helyen lakunk, ahol nagyon nehéz lett volna a royal canin-t beszerezni, ezért váltottunk Belcando Puppy-ra mi is. Nálunk a kutya sehogy sem volt hajlandó megenni, konzervvel sem, pedig azt imádja. Aztán egyik ismerősünk ajánlotta az Acanát, hogy az ő kutyája mennyire szereti stb.. a helyi állatkereskedésben szerencsére akciósabb áron árulták az acanát, így vettünk is egy nagy zsákkal. Imádja a kutyus, azóta is ezt eszi, nagyon szépen fejlődik tőle, már majdnem óriás! :) Határtalan étvágya van, heti egyszer-kétszer a táp mellé főzök neki valami finomat is, de egyébként szárazon is úgy eszi, mintha csak a kedvenc konzervjét enné.

Hogy hányszor adj neki, az attól is függ, hogyan tudod megoldani. Szerintem neki még napi háromszori étkezés fontos lenne. Az enyém 16 hetes, de még mindig háromszor kap egy nap enni. (Nálunk megoldható a déli étkezés is, mivel nagyi áttud ugrani délben) Én neki egyszerre 10 dkg-t szoktam adni, de a tápon rajta van mennyi kell neki.. én lehet hogy többet adok neki, de neki ennyire szüksége van (állatorvos is megerősítette). A levest nagyon szokták szeretni, amikor marad husileves pl akkor beleszoktam áztatni a tápot, azt is nagyon szereti! :)

2010. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
o is egy nap 3x kap enni 7 hetesen kerult ide addig 6 hetesen valasztottak el az anyukajatol es belcandot evett de az volt a baj hogy ahogy adtam neki a leveseket egyre kevesbe ette a belcandot az acanat eszi es tudom hogy ez tenyleg nagyon jo:) kosznom a valaszokat es sok sikert a kutyusodhoz kedves utolso:)
2010. okt. 24. 07:57
 8/8 anonim válasza:
Vazze! Melyik bótos mondta? Add má meg a címét! Tudni illik, hogy Én még sose láttam a TV-ben Belcando reklámot, egyszer megnéznék egyet. Nekem eddig csak netes leírások jutottak, az meg azt írja, hogy 70% húsfehérje a fehérjébel, legalább is a belcandoshop-os fiúk ezt írták. Vagy azért vetítesz, mert Nálatok, kint a Pedigree szuper prémium táp lett. No, figyu: próbáld ki a Bewidog-tól a puppit, ez legalább Made in Germany eledel, nem génkezelt észak-americánó. Vágod ugye?
2011. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!