Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor most jó vagy nem a...

Akkor most jó vagy nem a Belcando? Az adult multi-croc?

Figyelt kérdés
A csomagoláson 70százalék húst ír.Ebből baromfihús 30,marhahús 35,hal pedig 5 százalék.Akkor miért is nem jó?Az van benne gabona szerintem nem a világ vége.Nincs ez egy kicsit túl lihegve hogy csak 0 gabona legyen?Eddig amíg nem kezdtek el gabona mentes tápot gyártani addig jó volt a többi is.Vagy nem?Eukanuba,Hill's is tartalmaz gabonát.
2011. jan. 26. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Szia !


Na hát én 2 amstaff gazdája vagyok, és énis sokat agyaltam ezen hogy most akkor mivel is etessem őket ami egészséges, és jól izmoltak lesznek tőle..aztán rájöttem hogy a tápok hiába ilyen hús olyan hús 0 % gabona stb, jobban jártam vele hogy veszem nekik a farhátat ( 200-300 ft) azon van hús is meg csont is.Ezt kapják szombat vasárnap, zöldségekkel..makk egészséges hétvégi étrend..hétközben meg kapják a sima tápot,mellé házi kosztot.Soha az ég világon semmi baja nemvolt a kutyáimnak, pedig az idősebbik már 14 éves !!!!Ne etess műszarokkal...hiába márkás a táp,az attól még egy mű fos..lelehet pontozni de ez így van...amióta ilyen-olyan márkás tápokkal etetnek az emberek, egyre több az allergiás meg gyomorbántalmakkal küszködő kutya.Nekem a kisebbik kutyus (4 éves) súlyhúzáson 1 tonnával szaladgál már amikor apa viszi ,és sima házi koszton él:)

2011. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
ja és hétközbe is próbálom hanyagolni a tápot, csak ha épp olyat főz anyu ami a kutyának nem egészséges, akkor kapnak egy marék tápot..sima pedigree...de mondom ritkán van..talán a hét napból 1 max 2 napon kapnak tápot..
2011. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A Pedigree is műfos,sőt!

Színezett gabona 4% hulladékkal,ezt mellékterméknek becézik,tele kémiai színező és ízesítőanyagokkal.

És ha kiszámolod,hogy mellé még házi koszot is kapnak,olcsóbb egy tényleg minőségi táp.

2011. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!A farháttal csak annyi a gondom hogy kistestű kutyáim vannak és hát ismervén az egyik kutyusom tuti hogy nem tudná megenni.Talán ha össze vágnám.....akkor.De egyébként tényleg jó ötletnek tartom a nagyobb kutyák etetését ilyen módon.Több tenyésztő is így etet ez tuti mert ők mondták.Csak hát nekem a kis kutyáknak muszáj a táp mert rágniuk kell a fogkő miatt:( És még így is kialakul kisebb mértékben ugyan de akkor is:(
2011. jan. 26. 18:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Várom a többi véleményt és tapasztalatot:) Ja és nem Acana és társairól.Csak a Belcando tápról!Eddig az a tapasztalatom hogy nagyon jó táp és szivesen fogyasztják a kutyáim!Szinte élnek halnak érte:D
2011. jan. 26. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó minőségű. Kategóriája: szuper prémium.

Én is a Belcando-val etetek. Collie tenyésztő vagyok. Teljes mértékben meg vagyok a táp hatásával elégedve. Kutyáim kiváló kondícióban vannak, szőrzetük minősége kitűnő.

Nem 70% hús van a tápban. Az azt jelenti a csomagoláson, hogy az állati fehérje részaránya mennyi az öszzfehérje részarányából. Tehát a fehérjetartalom 70 %-a színtiszta állati fehérje. Ennek így kell lennie. Az a jó ebben a német tápmárkában, hogy még ezt is feltüntetik a táp csomagolásán. Amúgy én is a multi crok táppal etetek. Ajánlom ezt is és minden más Belcando terméket.

Jó kutyázást!

2011. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak!Nekem is hosszú szőrű kutyáim vannak méghozzá két Havanese akik teljes szőrben vannak hagyva és így nekem is fontos a jó minőségű táp na meg a fogak miatt is:)
2011. jan. 26. 19:36
 8/9 anonim válasza:
100%

Hát ez egy fogas kérdés. Kinek mi a jó? Erre mindenkinek megvan a saját válasza. Nekem is: szerintem a Multi croc bitang jó kutyaeledel. Nem mondom, hogy olvashatsz róla egy-két web-es "belcandoshop"-ban, inkább leírom, hogy szerintem miért jobb, mint egy agyonpumpált, szteroidos csirke, persze, ha te neveled fel a tyukicákat, akkor legalább tudod, hogy miből van. Amúgy pedig egy kukorékoló hormon-bomba is lehet :) Hmm???

A Multi Nekem azért jött be, mert olyan, mint a maradék. Poén, de tényleg így van. Kicsit hús, kicsit répa, kicsit rízs, kicsit tészta... Ha megfigyeled a kutyád legjobban a maradékot szereti. Csakhogy az igazi értéke a beltartalom minősége, no ez ott van a szeren. Szívesen leírnám, de elfogultnak tartanának érte, inkább azt javaslom, hogy böngész egy kicsit a neten, és értékes választ kapsz a kérdésedre.

2011. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gyattila válasza:

Szerintem nagyon jó kaja a Belcando. Sokkal komplexebb mint egy főzöcskézett kutyakaja. Ismerősömnek az amsztaffjára is izomzömeget hozott. Semmi mástól nem erősödött a kutya csak a Belcandotol. Ja és

Legolcsóbban a www.belcandobolt.hu ahol kapni lehet.

2013. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!