Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állandóan ugat a szomszéd...

Állandóan ugat a szomszéd kutyája, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, én is szeretem az állatokat sőt imádom, de a szomszéd kutyája iszonyatosan sokat ugat, és emiatt nem tudok pihenni. se nappal nincs nyugalom se éjjel, be nem áll a szája. Mit tegyek?
jan. 27. 00:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Először szerintem próbálj meg finoman beszélni a szomszéddal.
jan. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
34%
Jogi utra tereled az életben nem lesz vége plussz szomszéddal is konfliktus.
jan. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
20%
Hallgasd.
jan. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
21%
Füldugó, normális szigetelés.
jan. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
32%
Lőjj a levegőbe, a szomszéd se fog ugatni.
jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Százmillió ilyen kérdés volt már mit egyek?
jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
Szomszedok nem fognak mit tenni, sem bezárás sem megbnvelés nem hat . Másik portán ugrálo kutya macska posta futár stb zaj gerjeszti őket . Ha mákod van csak egy ugat , mert itt Érden minden telekre 2-3 jut , van ahol 5 pofazik állandóan . Jól vannak tartva megfelelnek előírásoknak massziv a kerítés stb senki nem tesz semmit ez velejár .
jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 meszike91 ***** válasza:
31%
Ugass vissza!
jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%

Tanácsot adni nem tudok.

Csak azt nem értem valakit zavar 2-3 házzal odébb, a primitív gazdikát, hogy a fenébe nem, amikor az ablaka alatt örjöng a neveletelen dögje?

Ezek az emberek mind süketek, vagy kötelből van az idegrendszerük és jóvanazúgy, had ugasson?

Az egyik ilyen primitív baromnak 2 kis férge van, visítva acsarkodnak éjjel nappal, én nem tudom mikor döglenek le aludni komolyan mondom.

Amikor felébreszt az acsarkodásuk, mondjuk hétvegente 6-kor és kinézek, mégis mit örjöngenek?

Hát a bugris gazdi kint cigizik és a ket nyomi kutyája vele szembe áll 1m-re és ugatja, ez meg vigyorogva pofázik valamit nekik.

Szerintem így akarja a környéket kicsinálni. :D

jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%
Ultrahangos ugatasgatlo. A gazdajuk semmit nem fog csinalni, ezt elore boritekolom. Ha nem 1 evnel regebben fennallo a problema, lehet probalkozni birtokvedelmi eljarassalna jegyzonel, de az eredmenye kerdeses.
jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!