Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann összeszoktatható...

Dobermann összeszoktatható tyúkokkal?

Figyelt kérdés
febr. 2. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorban talán, ha már nagy, akkor természetétől függően, bár szerintem nem túl valószínű.
febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten vadaszkutya, ugyhogy konnyebb dolgod lesz vele, mint egy vizslaval vagy akar tacskoval. En a 3 eves amstaffot szoktattam csirkekhez, kacsakhoz. Eleinte porazon, szigoru felugyelet mellett elmagyaraztqm neki hogy hozzank tartoznak, aztan poraz nelkul is szepen figyelmen kivul hagyta oket, de en ott voltam veluk kint, mostmar nem bantana oket, de akkor van kint a kutya igy is, ha otthon vagyok, de attol tudom bent csinalni a dolgom a hazban, neha rajuk nezek.
febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült. Ugyanis soha nem lehettem 100%-ban biztos, hogy ha nem vagyok ott, mi történne.
febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!