Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem lehet megkérdezni...

Miért nem lehet megkérdezni egy tenyésztőtől, hogy mennyibe kerülnek a kiskutyái?

Figyelt kérdés
Én értem, hogy az olyan kérdésekre nem válaszolnak, hogy "Áruk?" meg, hogy Menyi a kisgugyák ara?" stb. De én rendesen ráírtam privátban egy tenyésztőre kérdeztem, hány hetesen lehet elhozni őket, milyen oltásaik vannak, stb és a végén megkérdeztem mennyi lenne az áruk. Na válaszolt is mindenre csak éppen az árra nem. Hát most így hogyan lehet meg tudni, hogy mennyi az áruk?

febr. 4. 09:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
Mi az a gisgutya te külföldi! ?
febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%
👺! troll!
febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
99%
#1, a kérdező ironikus volt, azokra utalt, aki beszélni és írni se tud, olyan egyszerű, mégis tenyésztőtől akar kutyát.
febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Mert a legtöbbugy van, ha valakinek az ár a legfontosabb, az nem feltétlen alkalmas a kutyák tartására.
febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Én úgy tudom, hogy egy almon belül is változhatnak az árak. Szóval szerintem nézz ki almon belül egy konkrét kiskutyát. Róla kérdezz és úgy kérdezz rá, hogy ő mennyibe kerül.
febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

A tenyesztok is emberek, van ilyen is, olyan is.

En beszeltem egy olyan tenyesztovel, aki siman elmondta az arat a beszelgetes kozben,de aztan amikor visszairtam, hogy szeretnem elvinni a kutyust, egyszeruen tobbet nem valaszolt :D

Pedig elotte 40 percet beszeltunk messengeren, tok rendben van, ha nem engem valaszt, de ezek utan a minimum, hogy megirja, bocsi nem. Vagy akarmit.

De hogy nem ir vissza, pedig en is raaldoztam az idombol egy vadidengen embernek, mint o nekem, parasztsag.


Azota lett is kutyus, csak masik tenyesztotol.

febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem konkret kiskutyarol erdeklodj, mert az arat sokszor befolyasolja a szín es a kiskutya neme is. Lehetoleg telefonos beszelgetes alkalmaval, akkor nem tudja figyelmen kivul hagyni a kerdest, persze ne ez legyen az elsodleges kerdes, mert meg rad rakja a telefont. Erdeklodj meg tobbet, meselj a kutyas terveidrol, hova kerulne, stb.
febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazából egyelőre csak érdeklődök, mert nem mindegy, hogy 300-400 ezer ft vagy 800 ezer ft egy ilyen kutyus, amit én szeretnék. Kb. egy féléven belül szeretnék kutyát, de még ez se teljesen biztos (attól függ mikor tudunk beköltözni az új házunkba).
febr. 4. 12:08
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
[link] oldalon tudsz nézelődni. Törzskönyves, tenyésztőktől származó kutyák vannak fent. Árral együtt. Mi is itt találtuk a kutyusunkat 2022-ben.
febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Kedves kérdező! Ha érdeklődtél az árról, miután elmondtad, hogy egyenlőre azt sem tudod, hogy fél év, vagy egy év múlva akarsz kiskutyát az új házba, akkor a tenyésztő maximum egy tól-ig árat mondhatna. Mindennek az ára változó és emelkedik, a táp, felszerelések, állatorvosi költségek, a kutyás egyesületek tagdíjai, a törzskönyv, az átírási költség, stb. Minden drágább december óta és lefelé kicsi az esélye, hogy mennek az árak. Az új ház környezete, a tervezett tartási körülmények is biztosan érdekelték a tenyésztőt, és és ezeket még te sem tudod most pontosan. Azt sem tudhatja még a tenyésztő, hogy lesz-e nála alom fél vagy egy év múlva.. Kb. annyit mondhatott volna, hogy 4-800 ezer között.
febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!