Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutya aludhat a szobamba?

Larakutya kérdése:

Kinti kutya aludhat a szobamba?

Figyelt kérdés
Osszeszedek valami bacilusokat? Nem az agyon, hanem az agy melett. Egeszseges ez?

febr. 11. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha oltva, féreghajtva van, akkor nem lesz gond.
febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutya aludhat a szobában, ha rendszeresen kapott féreghajtót és parazitamentesítve van. Én a kutyáimat nem engedem ki éjszaka, mindig benn alszanak a házban, ha úgy alakul, akkor az ágyamban. Persze ez függ a fajtától is, egy komondort vagy kaukázusit már nem a szobában tartanék sem nappal, sem éjjel. :)
febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem valami jó szerintem. Hullik a szőre, piszkos a mancsa, liheg,pukizik néha. Szerintem undorító. Egyszer próbáltam,pár nap múlva már mindenen lehetett érezni,h kutya van a szobában. Fogalmam sincs,egyáltalán hogy lehet állatot bent tartani. Egy kutya mancsa,szája,feneke sose tiszta teljesen. Ergo sose lesz a szoba sem olyan tiszta,mint kutyamentes házban. Ez tény. Persze ha 3 emeletes családi házban tartod, kevésbé érezni,mint egy 60nm átlag lakásban.
febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Sokat fingik, nem jó
febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3: Lehet bent tartani kutyát, de írj hülyeségeket. Nyílván a benti kutyának minden séta után meg kell mosni a mancsát, fenekét, de például az én kutyám nem liheg és nincs gondom a pukizással sem. Egy kis erőfeszítést kellett volna tenned és neked sem lett volna gondod...


Ha kinti kutyám lenne, én akkor is beengedném legalább éjjelre. Viszont a hálóba nem. Konyha, étkező, esetleg még nappali, de akkor ebben az esetben kanapéra sem mehetne fel.

Mancstörlés, pofatörlés, fenéktörlés legyen meg és szerintem nyugodtan bent lehet veled. Féreghajtás amúgy is kötelező 3 havonta, szóval én ettől sem tartanék.

febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
A mosás nem fertőtlenít és csak a nagyját szedi le. Ugyanúgy tele van fekáliával a kutyád feneke. A mancsán meg ki tudja,mi van. És azt is belemosod a zuhanyzóba vagy fürdőkádba,az is elég gusztustalan.
febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Max. bepilis, bekakil. Nyilván, ha eddig nem volt szobatisztaságra szoktatva, akkor ilyen balesetek történhetnek.
febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!