Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám a kutyámat...

Hogyan tudnám a kutyámat beszoktatni a szobámba?

Figyelt kérdés

Amikor hozzánk került akkor a nappaliban aludt. És amint szobatiszta lett akkor a szüleim beengedték a szobájukba. Én nagyon örülnék ha velem aludna. Még az ágyban is aludhatna. Csak ha behívom akkor 5 perc után már ki akar menni. nem marad meg. szerintetek be tudom még szoktatni? ha igen akkor hogyan?

Előre is köszi a válaszokat.



2017. jan. 1. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyit foglalkozol vele naponta?
2017. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mivel suliba vagyok utána meg tanulok, nem tudok sokat. de nem hanyagolom el. szóval amikor ráérek akkor foglalkozok vele
2017. jan. 1. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
na látod...valószínűleg a szüleid többet foglalkoznak vele így hozzájuk kötődik jobban. Nem hiszem hogy be tudod szoktatni úgy hogy az neki is tetsszen. Foglalkozz vele többet és érd el hogy magától akarjon veled aludni.
2017. jan. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!