Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullmasztiff, amerikai bulldog...

Bullmasztiff, amerikai bulldog vagy amstaff?

Figyelt kérdés
A nagytestű, bull kutyák tetszenek.

febr. 14. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Bullmasztiff: kis mozgasigenyű

Amerikai bulldog - amstaff: vonaltól is függ, de alapvetően közepes energiaszintű kutyafajták, az amstaff a nagyobb mozgasigenyű a kettő közül. Általában erősen zsákmányosak, nagy hangsúlyt kell fektetni a szocializaciora.


A bullmasztiff és az amerikai bulldog a rövid orruk miatt problémás lehet, de az amstaffnak is vannak fajtabetegségei. Utóbbinál egy jó tenyésztőtől származó kutya alapvetően egészséges.


Egyébként az amerikai bulldog és az amstaff is közepes méretű.

febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Bullmaci amelyik a legjobban kezelhető. 3. Masztiffom nevelem, soha nem volt velük semmi gondom nyugodtak, családszerető, kezesek. Amstaffim volt még tiniként, imádtam de volt egyszer séta közben megharapott combomon akkor megijedtem nagyon
febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Mármint rendesen, erőből harapott vagy csak játékból?

febr. 14. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Sétáltattam kb7 hónapos lehetett.", acsarkodott egy rotival aztán a combom belsejébe harapott elég keményen de nem tudom miért. Továbbà átugrott a szomszéd fekete németjuhásza a kertünkbe őt meg lefojtotta és megölte. Félelmetes egy kutya volt, 5 évig élt babesias lett. Soha többet semmilyen terrier azóta.
febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Shitbullt ne vegyél. Legyen egy értelmes kutyád, és ne egy szörnyed ami évtizedekig gyilkolásra volt tenyésztve. Az ösztönt nem lehet kinevelni
febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!