Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért így eszik a kutyám?

Miért így eszik a kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy foxi keverékem kb 14 éves mostanában amikor bele teszem a kaját az edényébe akkor vesz ki belőle valamennyit arrébb viszi megeszi majd ezt újra és újra viszont van amikor az egészet megeszi a tálból azt nem hiszem hogy unatkozna mert nem játszik vele vagy ilyesmi

Ötletek?



febr. 16. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Tacskoink vannak, neha ugyanezt teszik, szethordjak, mashol eszik meg. A kutya ilyen.
febr. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nekem vizslám van. Kiveszi az edényéből a tápot, majd elviszi a lábtörlőre, ott megeszi, aztán elölről kezdi.

Egy ideig ezt csinálja, aztán később már az edényből eszi meg.

febr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Keverék kutyám van, ő is így csinálja. Legyen szó száraztápról, csirkefarhátról, kb bármiről, azt először egy ideig odébb viszi (volt, hogy majdnem a szoba közepéig akarta volna, azért a ló...nak is van vége), majd visszamegy, megint kivesz valamennyit, odébb megy... Aztán valamikor normálisan kezdi csinálni.
febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez egyfajta menekítési ösztön, hogy a fellelési helyétől el kell vinni a kaját mert megtalálja a konkurencia a szagnyom alapján és megelőzi. Most ebben logikát nem kell keresni egy kisszobában, a kutya sem logikusan teszi.
febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Mieink is szinte mind csinálták. Mindig azt mondtuk, hogy megsózza, amikor kiveszi a tányér mellé a porba.


A jelenlegi németjuhásznak, ha valami finom rágcsálnivaló flatot adok, a lehető legmesszebbre elviszi.

febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Igazából csak azt furcsáltam, hogy ezt pár hónapja csinálja

febr. 16. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:

első kutyám kb szemenként vitte a fekhelyére a tápot, mikor főtt kaját kapott akkor tálját beraktam a fekhelyére,mert nem akartam hogy végig csurgasson mindent. Aztán igazából haláláig megmaradt,hogy a kaját beraktam a fekhelyére és ott ette ha végzett nyilván kivettem onnan. Persze ha nem tápot kapott akkor sűrűbben cseréltem a pokrócot.


Másik kutyám jelenleg 12,5 éves, csak kiveszi és a tál mellett eszik,de ha vmi nagyobb rágókát kap akkor rohangál egyik szobából a másikba,hogy hol egye meg :D


Fiatal kutyám is max a tál mellé veszi ki a kacsanyakat,de ha kap vmi rágni valót ott eszi meg ahol kapja lefekszik és megeszi és kész.

febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!