Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok extra mini...

Hol találhatok extra mini yorkit (1-2kg), a yorki keverék kiskutyámnak (6kg) fedeztetésre? Ha bemegyek egy kutyafuttatóba mert van ott egy yorki és épp tüzel a kutyusom és eljátszom h jajj összeragadtak azt beveszi a másik kutyus gazdija?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 18:05
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem unatkozok, mért unatkoznék? Egyébként eldöntöttem már.
2010. okt. 25. 18:29
 22/26 anonim ***** válasza:
88%

Te jó isten!

Már ne is haragudj meg, de te tényleg normális vagy?

egy normális magára valamit is adó tenyésztő akarnál lenni akkor soha a büdös életbe nem mondanál olyat hogy "gyakorolni" akarsz egy kis keverékkel mielőtt fajtatiszta kutyusokkal kezdesz? hihetetlen vagy! képzeld egy keverék kutyus esetében is lehetnek problémák, állatorvost kell hívni ami nem olcsó mulatság...vagy ott mindegy ha meghal esetleg, mert csak keverék?

már ne is haragudj de nagyon furcsa vagy.

meg hogy azt sem tudod hogy tüzel e a kutyád...ez még nagyobb vicc, hát azt azért egy normális gazdi észreveszi, legalábbis én előttem nem tudták elsunnyogni a kutyáim....vagy a tiéd tampont tesz fel magának?

hallod, eszedbe ne jusson tenyésztésre adni a fejed, mert úgyis csak egy szaporító lesz belőled...

ja és extra mini yorki meg NINCS!! ezt nem tudtad ? előbb elmélet aztán gyakorlat , de az állatokon kísérletezz!

21N

2010. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

***NE AZ ÁLLATOKON KÍSÉRLETEZZ!!***

elírtam sorry...

2010. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
47%

Előttem szólónak üzenem,hogy igenis van extra mini yorki.

2,5éves és 93dkg..TESSÉK:


[link]


Témához visszatérve...ekkora tanulatlan buta meggyőzhetetlen p@rasztot én még nem láttam..ne csak a kutyája,de az ilyen ,ő maga se szaporodjon.

Ha az én fiú yorkim kapná el az ő szukáját,mert beengedi a TÜZELŐ KUTYÁT a zárt kutyafuttatóba,én addig verném a gazdáját ameddig lélegzik!!

Pofátlanság teteje...eleve korcsokat NEM GYÁRTUNK!Ha meg már fedezünk,akkor minimum egy kiskutya az ára....ha már törzskönyvünk van és tenyésszemlénk.

2010. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
70%
Extra mini yorki NINCS!
2010. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 IGCM ***** válasza:
82%

Yorki méreteket a szaporítók találták ki :D

De meg húzz vissza a szobádba kedves kérdező.Primitív paraszt szaporító vagy aki nem szereti a kutyáját !!A hozzád hasonlók miatt vakarjuk nap mint nap össze a szerencsétlen kutyákat a zutcáról,pincéből,kukából!!!

2011. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!