Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tengerimalacok mellett havanes...

Tengerimalacok mellett havanese vagy palotapincsi kutya tartható, ha nem engedem össze őket?

Figyelt kérdés

Mert gondolom a tacskó kizárva, mert az kotorékozó kutyafajta, cseszegetné a ketrecen keresztül a cocákat. Még akkor is, ha kiskorában kerülne ide, 2 hónaposan és folyamatosan tanítva lenne, hogy nem szabad piszkálni őket (?).

És esetleg még milyen más fajta jöhetne szóba?


febr. 21. 20:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
33%
Hogy lehet ekkora butaságot kérdezni 🥹🥹
febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
havanese és a pincsi is jó választás lehet
febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha sose fognak egy légtérben tartózkodni akár jugoszláv farkasölővel is tarthatod.

Akármekkora és akármilyen félelmetes vagy aranyos a kutya, stresszelné a tengerimalacokat szimplán a jelenlétével (akkor is, ha eszében sincs bántani őket). A kutya ragadozó, a tengerimalac pedig zsákmányállat. Csak akkor szerezz kutyát, ha meg tudod oldani, hogy sose legyenek egy helyiségben.

febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Mindegy, hogy milyen fajta a kutya, ha oda tud szagolni a ketrechez, elrohangál előtte stb. az a malacoknak nem lesz jó.
febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

A fajtát véletlenül sem ajánlom, de nekem jack russell (meg egy border collie) mellett voltak, bőven voltak egy légtérben is, ha kint voltak nagyon figyeltem, de nem zártam el a kutyát. Semmi bajuk nem volt, nem stresszelődtek, hanem popcornozgattak vidáman.

Meg kell tanítani a kutyát, hogy semmit sem reagálhat be és nem lesz baj.

febr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Állítólag a német juhász a legalkalmazkodóbb fajta, bármire meg lehet tanítani, bármilyen állattal összeszoktatható.
febr. 22. 11:34
 7/11 A kérdező kommentje:

3 ismerősömnek van, egyik kisgyerek és baromfiak mellett, másik tengerimalacok mellett, harmadik macskák mellett.

Egyik kutya se bánt semmilyen állatot, sőt, vigyázza őket.

Ez csak most jutott eszembe.

febr. 22. 12:33
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

A kutya akkor is a tacskónál kezdődik, ha letörölteted a válaszomat.

Szóval a padlócirkálókkal összerakhatod.

febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem én töröltettem.

Én is a nagyobbakat szeretem.

A tacskó se nagy, amúgy.

Beaglenél vagy mudinál kezdődik a kutya, szerintem.

De hátha a nagy kutya ijesztőbb nekik, azért gondoltam kicsire.

De ha van olyan nagyobb fajta, akkor azt választanám.

A német juhász tuti, hogy jó.

febr. 22. 13:19
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Bármelyik kutyát meg lehet tanítani, hogy ne bántsa őket, nem ezzel van a baj. A tengerimalacok veszélyforrást látnának a kutyában, mindegy mekkora. Ha bezárnának téged egy szobába egy barnamedvével és mondanák, hogy semmi baj, kisebb mint egy jegesmedve, nem hiszem hogy túl nyugodt lennél.

Ha nem tudod megoldani, hogy teljesen külön legyenek a malacok a kutyától, ne tarts kutyát. Ha pedig kivitelezhető, olyan fajtát válassz, ami tetszik és aminek az igényeit ki tudod elégíteni.

febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!