Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik jobb bichon havanese...

Melyik jobb bichon havanese vagy labrador?

Figyelt kérdés
szeretnék egy kutyust de nem tudom hogy melyik legyen!Bichon havanese vagy labrador???
2010. okt. 25. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha kertes házban laksz,akkor labrador,de ha egy kis panelba,akkor inkább a bichon havanese
2010. okt. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha van napi 2 órád kutyát fárasztani akkot labrador, ha ölbekedvencet akarsz akkor bichon
2010. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért egy bichonnak is van mozgás igénye. Igaz nem akkora mint egy labradornak, de azért van. Ha kis testű kutyát szeretnél akkor bichon. Ha van kertes házad és emellett sétálni is viszed igazi családi kutyát szeretnél akkor labrador. Okos kutyák és kezdő kutyásoknak is ajánlják.
2010. okt. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de két tök különböző méretű és habitusú kutyáról van szó.
2010. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem olyan az a kérdés hogy "mit egyet? marhapörit vagy csokitortát?". Mindkettő nagyon jó, csak a maga helyén és idejében :D

Második

2010. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

csak nagyon tetszik a labrador mert nagy,erős,büszke,okos,

a bichon havanese megazért tetszik mert okos,kicsi és egy picit cukibb mint a labrador!

kertes házunk van,ezért igazából szinte mindegy.legszívesebben bichon-labrador keveréket szeretnék:Dde nem hiszem hogy ilyen van:D

2010. okt. 25. 11:29
 7/11 anonim ***** válasza:
nézz szét egy menhelyen. A menhelyek is tele vannak a manpság új fajtáknak titulált cockapookkal, meg doddle, meg puggle, meg maltipoo stb. Csak őket nem így hívják.
2010. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Óóóó, az Isten szerelmére, hogy lehet ezt a két fajtát összehasonlítani??? Azon kívül, hogy négy lábuk van, meg két szemük, semmiben sem hasonlítanak egymásra! Olyan, mintha azt mondanád, nem tudod, eleven velociraptort vagy elektromos orgonát kérj-e karácsonyra!

Egy icipici cuki kutya meg egy szépen kifejlett, erős labrador mint ég és föld.

A kérdésedre a válasz a te jellemedben van: ráérsz naponta három alkalommal megfuttatni egy labradort, tanítani és játszani vele, vagy szívesebben éred be a napi kétszeri rövid pisisétával, egyébként meg a tévénézéshez keresel cirógatnivaló labdát kergető kis bohóckát?

Értem én, sőt, egyetértek, hogy a labrador fejedelmi jószág, de azzal sokkal többet kell törődni, mint egy bichonnal. Ha nem mozog eleget, kaparással, rágással, rombolással éli ki a fölös energiáit, ha pedig nincs eleget a közeledben, nagyon be akar majd jutni a lakásba, hogy kifejezze a szeretetét.

Ha engem kérdezel, én a zsebcirkálót javasolnám. Nagyon édes kis bohóc, jól elvan a lakásban a közeledben, nyugodtabb vérmérsékletű, sokkal "kényelmesebb" kutya, mint egy labi kifogyhatatlan energiái. :)

2010. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
oké köszi!az utolsó válaszolotól egy kicsit megijedtem!:)
2010. okt. 25. 18:05
 10/11 A kérdező kommentje:

Megvan a végső döntés!!!!!

....................

...........

......

...

MINIMALAC(amerikai)

2010. okt. 26. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!