Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyán lehet látni hogy...

Egy kutyán lehet látni hogy okos vagy éppen nem a legélesebb kés a fiókban?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeség, de sok állatmenhely oldalát követem és van akire ránézve szinte sugárzik az értelem a nézéséből és nos, van akin látod hogy nem azért eszéért fogják szeretni :D


Ettől függetlenül lehet az a kutya aranyos, szép vagy helyes, de nem látom benne azt az intelligenciát amit a másik kutyában igen. Nekem egyébként 3 kutyám van és bevallom, hogy az egyik nem egy észlény. Ettől függetlenül egy szuper stabil kutya (tényleg kb semmivel nem lehet a frászt hozni rá, mindenre tökéletesen reagál) és nagyon helyes kinézetű, de 1 hónapba telt mire a forgást megtanulta... :D másik kutyám 3 nap után tökéletesen tudta, ugyanúgy tanítottam mindkettőt


márc. 17. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet látni. Egyszerűen ott a tekintetükben. De ettől nyilván nem ér többet vagy kevesebbet egy kutya :)
márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet látni. Mikor olyat magyarázok a kutyámnak, amit nem ért, olyan sötétség van a szemében, hogy az éjszaka is megirigyelné 😄

De ha azt mondom, hogy “gyere konyha enni” akkor kitágul a pupillája és rohan kifelé 😄

márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Az én fiatal kutyámon nem látszik,hogy nem a legélesebb kés a fiókban, értelmes okos tekintete van mások szerint is,viszont a trükköket nem érti és az istenért nem bírom megtanítani,míg a másik kutyám fél óra alatt tökéletes megtanulja. Több féle technikát bevettetem,de egyszerűen nem lehet trükköt tanítani neki,mert nem érti meg.


egyedül amit imád és könnyen megtanult,hogy kerüljön meg dolgokat pl fát,oszlopot, ugorjon át xy dolgon vagy kidölt fára.


Ami trükknek mondható egyedül a pacsi, azt hamar megtanulta.


ül,fekszik,marad,lábhoz,hozzám,megáll ezeket tudja,meg a kerül,hopp..


4 éves sok mindennel probálkoztam,elfogadtam,hogy ő ilyen.


Így szellemileg nagyon nincs fárasztva külön.


Sokat sétálunk,erdőn mezőn,váltogatom az út vonalakat,kutyafuttatóba is járunk. Ezek mellett szépen elfárad.

márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szaszekk ***** válasza:

Kutyafajtánként is meg lehet különböztetni okosabb-fogékonyabb kutyákat, és kevésbé fogékonyakat.

Alapesetben türelemmel hozzáértéssel jó pár dologra ,megtaníthatjuk kedvencünket, azonban vannak olyan kutyusok is, akiknek kifejezetten tréner kell, mert az otthoni tanulás nem megy neki, és speciálisabb figyelmet igényel.

Szóval kérdésedre a válasz: ha nem is lesarkítva, de igen. Lehet különbség.

márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!